Yehor1945 не рекомендує цей магазин
31 грудня 2021

Купив: Знімна ручка Tefal Ingenio, Замовлення №000005755

Покупал в данном магазине две сковороды со сменной ручкой.Когда проверил у перевозчика, коробка была целая (не мятая). По приходу домой, начав готовить, заметил, что обе сковороды деформированны. То есть на складе заведомо положили бракованный товар. Отзывы с сайта(негативные) удаляют. К самому качеству фирмы Tefal претензий нет.Претензии именно к данному магазину.
Відповідь представника «Tefal Shop»
Доброго дня, Єгоре! Нам дуже шкода, що ви залишилися незадоволені якістю саме цих сковорід і можемо запевнити Вас, що ми ні в якому разі не продаємо свідомо бракований товар нашим покупцям. Ми, як офіційний магазин бренду Tefal, дбаємо про якість продукції та задоволення наших клієнтів, тому готові замінити товар на новий, щоб Ви також у цьому переконалися. Дякуємо, що обрали Tefal!
Елена Белецкая не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
6 грудня 2021

Купив: Електрочайник Tefal SAFE\'TEA KO260830, Замовлення №000003624

Добрий день. Придбала чайник саме в цьому магазині, бо було написано, що це фірмовий магазин тефаль, а на ділі вони продали товар, а з проблемами розбирайтеся самі. На другий день користування, з'явилася ржавчина. Вони пропонують звернутися в сервісний центр, у моєму місті їх нема. Тепер мені потрібно платити за пересилку, домовлятися з сервісним. У магазинах, які турбуються про клієнта, цим займається магазин, який продав товар, а тут розбирайтеся самі. Нікому не раджу цього продавця.
До мене зателефонували і запропонували безкоштовну пересилку до сервісного центру та ремонт. Дефект виправили. Дякую.
27 січня 2022 Відповісти
Представник магазину «Tefal Shop»
Олено, доброго дня! Дуже Вам вдячні, що знайшли час поділитися своїми враженнями від покупки у нашому магазині, особливо зважаючи на описану Вами ситуацію. Дякуємо за розуміння та з нетерпінням чекатимемо на Вас знову!
31 січня 2022 Відповісти
Jane Jane рекомендує цей магазин
19 листопада 2021

Купив: Сковорода звичайна Tefal Unlimited G2550672

Купувала мамі подарунок, хотіла зробити сюрприз. Доставили їй додому наступного дня. Мама щаслива, каже, що кращої сковороди не бачила)
Відповідь представника «Tefal Shop»
Доброго дня! Щиро дякуємо, що знайшли час поділитися своїми враженнями від покупки у нашому магазині. З нетерпінням чекаємо на Вас знову!
Andriy Dmytrenko не рекомендує цей магазин
17 листопада 2021

Купив: Сковорода Tefal Simply Clean 24 см B5670453, Замовлення №000002509

Замовив декілька кухонних приладів, в тому числі сковороду та кришку до неї (24 см). Менеджер підтвердила замовлення, але по факту виявилося, що сковорода менша за заявлений розмір - 23 см замість 24 см. На мою скаргу менеджер відповіла, що саме на цю модель сковороди кришки нормально не сідають. Чому про це не було сказано при підтвердженні замовлення або на сайті, відповіді я не отримав. Вважаю це свідомим введенням в оману покупців.
Відповідь представника «Tefal Shop»
Андрію, доброго дня! Дякуємо, що знайшли час поділитися враженнями від покупки і дуже шкодуємо, що ці враження виявились не лише позитивними. Дійсно, через конструктивні особливості саме цієї лінійки сковорідок, наші скляні кришки не ідеально до них підходять, про що ми, безумовно, мали Вас попередити заздалегідь. Ми з радістю оформимо повернення і заміну товару на той, що буде відповідати Вашим вимогам, зі збереженням умов покупки, котрі були у Вашому першому замовленні.