Марк Ланцелов рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: AJONIX DL3800, Замовлення №73129

Моя сделка с магазином успешно завершена, получил то что хотел. Самокат уже в обкатке, пока все норм.
Натоміна рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Генератор AJONIX DL3800 бензин, Замовлення №73128

Дякую! Генератор очікуваної якості, потужність як і заявлено виробником. Відправили навіть швидше, ніж очікував.
Vitali_0777 рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Генератор бензиновий AJONIX DL6900E (6,5 Квт) Електростарт, Замовлення №73126

Доставка швидка, як і має бути. Продавець порядний і чесний. Магазин однозначно рекомендую
Tanja рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: AJONIX DL 3800 ( 3,5 кВт), Замовлення №73119

Генератор отримала, замовлення обробили швидко і доставили генератор вчасно.
inecka рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Генератор AJONIX DL6900E, Замовлення №73121

Я абсолютно випадково сюди потрапила - через сам хотлайн і його рейтинг цін. Я сама набрала магазин, але слухавку не підняли, але вже через декілька хвилин мені перетелефонував продавець. Я одразу зробила оформлення, бо знала що буду купувати, і в той же день отримала своє замовлення. Товар якісний. Дякую магазинові за плідну співпрацю.
Андрей Ковинько рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Генератор AJONIX DL3800 (3,5 Квт), Замовлення №73115

Втретє тут, третія обновка і третя позитивна покупка. Дуже приємно, що мене тут вже знають і памятають кожну покупку. Цього разу свій вибір зупинив на генераторі AJONIX DL3800 (3,5 Квт).  На момент покупки генератор був у наявності по класній ціні. Я задоволений. Ви мій улюблений магазин!
Анна..... рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Генератор бензиновий AJONIX DL3800 (3,5 Квт), Замовлення №73113

Магазин Кроссер запропонував відправку компанією Ін Тайм, що мене цілком вдовольнило, тому я купила генератор саме тут. Я і шукала магазин, який може мені запропонувати доставку не новою поштую, а й іншим перевізником, бо як показує практика такий варіант досі дорогий. Декілька днів і я вже ганяю мій новий генератор. Модель мені порадили AJONIX DL3800, на 3.5 квт . Раджу до покупок.
Sasha130994 рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Бензиновий генератор AJONIX DL6900E, Замовлення №73111

Хочу відмітити швидкість відправки та якість упакування - генератор приїхав в ідеальному стані. Також плюсик продавцю за консульацію - нічого зайвого, ніякого навязування.
Olha_K рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Генератор бензиновий , Бензиновий генератор AJONIX DL3800, Замовлення №73019

Все ок,магазин рекомендую!
єГор4 рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Бензиновий генератор AJONIX DL3800, Замовлення №73011

Швидке класне обслуговування. Генератор повністю відповідає характеристикам на сайті.