petrakov_aj рекомендує цей магазин
5 квітня 2022

Купив: Crosser E9 Premium MAX Perforation 15Ah

Ще до всіх цих подій купував у цьому магазині самокат. Відправку тоді зробили швидко, по ціні мене все влаштувало. Коли зателефонував в магазин то мені одразу підтвердили ціну та наявність. Магазином я залишився задоволений.
Екатерина Пазенко рекомендує цей магазин
28 березня 2022

Купив: Електросамокат Crosser E9 MAX Perforation 15Ah

Відпрацьована система доставки - кур'єром навіть за місто. Висока якість товару, відповідність наявних характеристик самокату до тих, що вказані на сайті. Ввічливий продавець, приємний у спілкуванні.
Lizz рекомендує цей магазин
27 січня 2022

Купив: Электросамокат Crosser Rocket (Black)

четко и без лишних слов - покупка, которая экономит время покупателя... самокат достойного качества.
Anna_ Hrinuk рекомендує цей магазин
25 січня 2022

Купив: Электросамокат Crosser E9 Max 15.0Ah

С отправкой не тянули, в тот же день посылка уехала. Самокат отличный, качественный.
Даник Маркевич рекомендує цей магазин
21 грудня 2021

Купив: Электросамокат Crosser T4 чорний

Найкращий подарунок готовий! Дякую продавцеві за допомогу і швидку відправку. Також дякую, що не обманюєте людей і даєте на сайті правдиву інформацію, бо до вас зателефонував у декілька магазинів і ніде не було чорного кольору у наявності, хоч сайти говорили про протилежне. Найкращогов вам!
Полина Кицык рекомендує цей магазин
6 грудня 2021

Купив: Електросамокат Crosser E9 Premium (10 дюймів) Чорний

Електросамокат якісний, доставка швідка. Опис та переметри повністю відповідають дійсності. Картинка на сайті співпадає з реальною картиною. Дякую.
Buldozer рекомендує цей магазин
20 жовтня 2021

Купив: Електросамокат Crosser E9 Premium 7.5AH Pneumatic Tire 10" Black

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Хороший магазин, отличный сервис, достойный самокат. Спасибо!