Катерина рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Синтезатор CT-S200, Замовлення №18966

Прекрасний новий магазин! Багатий вибір, хороші привітні продавці. Я дуже задоволена!
Дмитро рекомендує цей магазин
26 лютого 2024 На модерації

Купив: Синтезатор YDP-165, Замовлення №18949

Їхній широкий асортимент і висока якість товарів завжди дарують мені можливість знайти все, що мені потрібно. Додатково, швидка доставка та гарний сервіс роблять мої покупки тут приємними та зручними.
Ольга рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Електрогітара GRG121DX BKF, Замовлення №18897

Тут я завжди відчуваю себе особливим клієнтом. Вони завжди виходять на зустріч моїм побажанням та допомагають знайти ідеальний варіант. Дякую за увагу до деталей
Gennady рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Навушники без мікрофону Behringer BH470NC, Замовлення №18883

Приємні консультанти. Дякую!
Алина рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: MIDI-клавіатура iKeyboard 8X, Замовлення №18874

Прекрасна команда що має високий професіоналізм, знання техніки, надає поради у користуванні та допомогу у налаштуваннях. Приємні та кваліфіковані молоді люди. Все вчасно та точно. Рекомендую!
Тарас Гуцол рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Комбопідсилювач Mustang LT25, Замовлення №18855

Чудові акції та знижки! Зміг заощадити значно, роблячи покупки тут, і якість обслуговування не постраждала. Дуже задоволений
Світлана Марченко рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Синтезатор CT-S100, Замовлення №18848

Великий вибір якісних товарів, зручність придбання, наявність бонусної системи та ввічливий персонал, який знає, що таке продажі :) Рекомендую!
Ivan рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Arctis 7+ White (61461), Замовлення №18821

У виборі навушників сумнівів не стало, так як консультант швидко подав інформацію яка була корисною
Дарія Бабенко рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Аудіоінтерфейс Fireface UFX II, Замовлення №18813

Мій досвід покупки в цьому інтернет-магазині був просто чудовим! Великий вибір товарів за доступними цінами зробив процес вибору приємним, а легке оформлення замовлення заощадило час. Доставка відбулася раніше обіцяного терміну, і товари прибули в ідеальному стані. Задоволена сервісом та якістю продукції!
Sergey Kuzhal рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Синтезатор FP-30X, Замовлення №18796

Працюють спеціалісти які вміють пррадити та допомогти!