Ціна збігалась із заявленою на hotline
Олег рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Сабвуфер PreSonus Eris Sub 8 BT, Замовлення №20222

Працівники магазину надають повну інформацію про товар.
Денис Демидов рекомендує цей магазин
24 липня 2024 На модерації

Купив: MIDI-клавіатура Arturia MiniLab 3 White, Замовлення №20208

Магазин чудовий, різноманітний вибір товару. Рекомендую!!
Oksana Kasadzhyk рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: Студійний монітор IK Multimedia iLoud MTM, Замовлення №20151

Чудовий магазин, величезний вибір, професійна консультація, та навіть якщо і цього замало завжди проконсультувавшись та зупинивши свій вибір на техніці якої не має в наявності, професійний персонал зможе оформити попереднє замовлення,
Євгенія Демченко рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Купив: Цифрове піаніно Yamaha CLP-785, Замовлення №20119

Відмінний сервіс! Купую товари тільки тут. Завжди ввічливий персонал і швидка доставка.
Иванов Алексей рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Купив: Комбопідсилювач Fender CHAMPION 100, Замовлення №20110

Дякуюємо, консультанту Олегу, який допоміг нам обрати доньці подарунок! Звонили за однією покупкою, а придбали дві
Misha рекомендує цей магазин
9 липня 2024

Купив: гітарна педаль BOSS GE-7 Equalizer, Замовлення №20072

Приємна ціна,компетентні менеджери,буду замовляти ще!
Юлия рекомендує цей магазин
7 липня 2024

Купив: Акустична система dB Technologies OPERA 15, Замовлення №20060

Чудовий магазин! Особливо вразила послуга доставки. Купили нещодавно акустична систему для друзів і не довелося турбуватися про підйом на четвертий поверх.
Sergo рекомендує цей магазин
5 липня 2024

Купив: мікрофонна радіосистема Prodipe Радіосистема UHF M850 DSP Duo, Замовлення №20028

Ціни нижче конкурентів,приємний продавець.Звертатимусь!
Олег рекомендує цей магазин
3 липня 2024

Купив: Цифрове піаніно Roland FP-30X WH, Замовлення №19982

Професійний колектив і чудовий сервіс. Допомогли вирішити питання дуже швидко і якісно. Обов'язково повернуся сюди за новим товаром
Анастасія рекомендує цей магазин
1 липня 2024

Купив: накамерна радіосистема Rode Wireless GO II, Замовлення №19979

Зателефонували в магазин для покупки радіосистеми. Консультант Андрій вразив своєю обізнаністю та доброзичливістю. Дуже вдячні за чудове обслуговування!