Микола рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Мікрофон студійний LEWITT LCT 440 Pure, Замовлення №19178

Звернулися в цей магазин за покупкою мікрофону , і враження тільки позитивні. Консультанти допомогли не тільки підібрати товар, а й надали повну інформацію про акції та спецпропозиції. Якість сервісу на висоті. Обов'язково буду рекомендувати друзям
Архип рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Педаль сустейн Yamaha FC 4A, Замовлення №19168

Неймовірний досвід покупки! Персонал знайшов час, щоб відповісти на всі мої запитання та допомогти з вибором. Повернусь знову без сумнівів.
Віталій рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: CD-програвач Pioneer PD-10AE Black, Замовлення №19157

Щиро рекомендую цей магазин всім, хто цінує якість сервісу та товару. Персонал допоміг вибрати ідеальний варіант, враховуючи всі мої побажання.
Алексей Семененко рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Студійні монітори (пара) Mackie CR3-XBT, Замовлення №19142

Прекрасний магазин з чудовим вибором! Персонал дійсно вражає своєю експертизою. Я отримав неймовірну допомогу від продавця-консультанта, який зрозумів мої потреби та допоміг підібрати ідеальний товар для мене. Дуже задоволений!
Стас рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Моноблочна акустична система Marshall Stanmore II Black (1001902), Замовлення №19135

Кваліфікований персонал. Дуже приємно робити покупки саме тут.
Юрій рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Синтезатор Casio LK-S450, Замовлення №19114

Швидке і приємне обслуговування. Уважні консультанти. Дуже раджу)
Максим рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Синтезатор Casio CT-S300, Замовлення №19091

Чудовий магазин!!! Купував в даному магазині товари, і нарікань немає. Класні консультанти!!!
Максим рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Мікшерний пульт Behringer XENYX Q502USB, Замовлення №19081

хороший асортимент товару. Досвідчені співробітники допомогли з вибором мікшерного пульта , я задоволений
Олександра рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Sony WH-XB910N Black (WHXB910NB.CE7), Замовлення №19062

Обслуговування на висоті, косультанти знають свою справу, жодного разу не пошкодували, що купую техніку саме тут!
Oleg Somov рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Комбопідсилювач Marshall CODE 25, Замовлення №19045

Дуже ввічливий консультант, відразу все підказав, підібрав, порекомендував. Дуже сподобалось обслуговування. Обов'язково прийду ще)