Ціна збігалась із заявленою на hotline
Федя не рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 256GB Starlight (MLQ73), Замовлення №497

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Казали новий запакований телефон. В перші ж дні батарея за ніч з 95% падала до 30%. Звернувся в авторизований сервіс Apple (Росан-сервіс), а там сказали, що мені продали вживаний телефон (2022р.), в якому батарея має вже 480циклів. Всі дати на фото. Ще й анулювали свою гарантію, хоча його не розбирали і він в такому ж стані як був, і я не звертався по гарантії. Купуйте у перевірених магазинах! (навчилися запаковувати практично як на заводі)
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Добрий день! Телефон у Вас на момент придбання був новий без офіційної гарантії. Активація по даті придбання. З приводу Вашого звернення, то на акумулятор не надається гарантія і ми пропонували Вам замінити батарею на платній основі. Тому що акумулятор це розхідний матеріал. На телефоні у Вас 95 відсотків і можна користуватися аж до 70. Росан сервіс не є офіційним сервісом компанії Apple. Хочемо повідомити що гарантія більше не буде діяти при порушенні гарантійних зобов'язань.
Зафт Борис рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 Max (EFDELTA2Max-EU), Замовлення №14995

Дуже гарний магазин і порядний хазяїн. Купив зарядну станцію Еко Фло. Відправили мені дуже швидко. Товар сподобався. Дякую пану Назарію за його відношення до клієнтів.
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо за Коментар з приводу придбання зарядної станції) Нехай служить Вам)
Waltorn UA рекомендує цей магазин
16 липня 2024

Купив: Смартфон OnePlus 12R 16/256GB Cool Blue, Замовлення №14981

Товар отримав, упакований належним чином, цілий і не пошкоджений. Менеджери зв'язались оперативно, після уточнення замовлення товар відправили також оперативно. Роботою даного продавця задоволений.
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо за відгук) Дуже раді що Вам все сподобалось) Будемо раді бачити ще в нашому магазині)
Pobos.u.a.v рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 Max (EFDELTA2Max-EU), Замовлення №14968

Я дуже задоволений
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Добрий день) Дякуємо що обрали наш магазин) Нехай служить Вам)
Сергей Олешко рекомендує цей магазин
10 липня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X6 Pro 8/256GB Yellow, Замовлення №14966

Замовляв наложкой, відправили за 20хв. Швидкість опрацювання і відправки дуже висока. На наступний день вже забрав з нп. Дякую за оперативність
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Добрий день) Дякуємо за відгук) Раді що Вам сподобалось) Відправляємо як правило в день замовлення товар)
Іван Когут рекомендує цей магазин
5 липня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 5G 8/256GB White, Замовлення №14931

Замовляв смартфон на сайті, швидко передзвонили і відправили того ж дня. Дуже задоволений покупкою)))
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо за відгук) Нехай служить Вам)
Марина рекомендує цей магазин
3 липня 2024

Купив: Poko x6 pro 5g, Замовлення №14951

Дякую, цьому магазину, за швидку доставку. Консультант все розповів про телефон і допоміг вибрати зручний спосіб оплати. Рекомендую цей магазин, хто шукає гарний сервіс.
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо Вам Марино) Раді старатися для Вас)
VitaliiSamsung рекомендує цей магазин
3 липня 2024

Купив: Планшет Samsung Galaxy Tab S9 FE Plus 5G 8/128GB Lavender (SM-X616BLIA), Замовлення №20450945847236

Вже не вперше беру продукцію в цьому магазині, подобається відношення ціна-якість, наявність потрібного товару, ввічливий та досвідчений персонал. Рекомендую FREEPHONE магазин!
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Доброго дня) Раді вітати Вас в нашому магазині) Дякуємо що обираєте нас)
Максим Кулак рекомендує цей магазин
2 липня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X6 Pro 8/256GB Grey, Замовлення №14940

Замовляв телефон у неділю в день, а у понеділок з відкриттям відділеня з ранку забрав. Приїхав швидко, магазин швидко працює з оформленням замовленя та відправкою товару. Дуже задоволений, особливо за оперативність. У коробці телефону все що входить, все є (зарядка, блок, чохол) все як треба. Ціна також була сама нижча на ринку, що теж дуже приємно, хто не хоче зекономити ? Щиро дякую та великих і вдалих продаж, та гарних клієнтів бажаю магазину.
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо за вибір нашого магазину) Дуже раді що Вам сподобалось)
Ingwar рекомендує цей магазин
1 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №14933

Замовлення відправлено було на наступний же день (замовляв у Сб ввечері, відправили у Нд вранці). Все прибуло в кращому вигляді. Дякую
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Добрий день) Дякуємо за вибір нашого магазину)