Slavik Ozhogan рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Смартфон Galaxy S20 Ultra 5G SM-G988U 12/128GB Black, Замовлення №14363

Все пройшло чітко ,відправили в той самий день .Задоволений цілком роботою магазином
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Добрий день! Дякуємо за відгук)Стараємося відправляти товар в день замовлення.
Haykaz Badalyan рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: https://freephone.in.ua/product/xiaomi-redmi-note-13-5g-8-256gb-ocean-teal, Замовлення №14362

Дякую за якісний товар та швидку доставку
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо що не вперше обираєте саме наш магазин) Приємно що Ви задоволені)
Жук Виктория рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: Xiaomi Redmi Note 13 Pro 4G 12/512Gb Lavander Purple EU NFC, Замовлення № 14361

Вибирала телефон для мами натрапила на ТОП продавця! Ціна - найкраща! Отримала консультацію- змістовну!! Швидкість отримання товару- приємно вражає!
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо що обрали наш магазин) Нехай служить Вам)
Денис Мосиевич рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Смартфон Redmi Note 13 Pro 5G 12/512GB Midnight Black, Замовлення №14359

Придбав смартфон, по телефону надали всю інформацію, все зрозуміло. Відправили в той же день після передплати. Ціна адекватна, гарантія 12 місяців. якість роботи магазина висока. Рекомендую!
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо за Ваш відгук) Завжди раді старатися швидко працювати для наших покупців)
Сергій Біликов рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Смартфон Poco M6 Pro 8/256GB Purple, Замовлення №14343

Зв'язалися дуже швидко, навіть раніше вказаного графіку роботи магазину. Зробили знижку. У телефонному режимі поміняли колір замовленого смартфону. Вже через декілька годин після оплати з'явилася ТТН в додатку Нової пошти та прислали повідомлення у Viber. Запакована посилка дуже добре - пошкодження при транспортуванні неможливе
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо за відгук) Завжди раді старатися для Вас)
Li-ning рулит рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: 99BCUiUq..zHqRA, Смартфон Zenfone 9 8/128GB Midnight Black, Замовлення №99BCUiUq..zHqRA

Купил этот классный телефон,в этом магазине.Самая хорошая цена и большая гарантия,как и должно быть 12 месяцев.А не 3 как у остальных.Рекомендую.
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо за вибір нашого магазину)
Михаил Адамовский-Золоторог рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Смартфон Zenfone 10 16/512GB Midnight Black, Замовлення №14345

Оперативно, професійно, чесно. Зробив дзвінок в магазин і в той же день до мене вже прямував смартфон за найнижчою ціною. Рекомендую
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо за відгук) Раді що Вам сподобалось)
DELL рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Смартфон Redmi Note 13 Pro 5G 8/256GB Midnight Black, Замовлення №14243

Рекомендую магазин. Быстро связались, в этот же день заказ был отправлен. Сегодня получил телефон нареканий нет.
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо за відгук) Раді що Вам сподобалось)
Наталия Полищина рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: 8mjYDWDS2NCf525, Замовлення №8mjYDWDS2NCf525

Дуже задоволена покупкою, айфон 11 голд про. Оплачуіала одразу на сайті, після продавець зв'язався. Вислав, прмйшов через день. Дуже відповідальний продавець, РЕКОМЕНДУЮ !!
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо за відгук) Нехай служить Вам)
Степан рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Смартфон iPhone 13 Pro Max 256GB Gold (MLLD3), Замовлення №14128

По телефону я уточнив деталі, зробив замовлення на сайті та швидко отримав телефон. В накладній була примітка дозволити розпаковку, тому зміг все перевірити перед оплатою. Сервісом, спілкуванням і магазином задоволений.
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо за відгук) Нехай служить Вам)