Наталія Грохольська рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: iPone SE 2020, Замовлення №13592

Задоволена обслуговуванням цього магазину. Щиро дякую! Рекомендую!
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо за відгук) Будемо раді бачити Вас ще у нашому магазині)
Мелащенко Алексей (OtvalGogi) рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 6 Pro 12/128GB Stormy Black, Замовлення №13581

Сервис на высоте, отправили на следующий день после оформления заказал( заказ оформил вечером). Рекомедую
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо за Ваш вибір) Раді що обрали наш магазин)
Віктор рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Смартфон ASUS ROG Phone 7 16/512GB Phantom Black, Замовлення №13573

Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо що обрали наш магазин)
Alexander Shevchenko рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 12 Pro Max 256GB Gold (MGDE3), Замовлення №13555

Швидке оформлення та доставка. Отриманий телефон - все згідно опису
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо за відгук) Нехай служить Вам)
Ирина Бондаренко рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro 128GB Gold (MLVC3), Замовлення №13494

Рекомендую магазин FreePhone! Купила IPhone 13Pro, дуже класна ціна в порівняні з іншими магазинами! Відправили швидко, наложеним платежем. Добре, що був дозвіл розпакування, на пошті все перевірила. Дуже задоволена!
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо за відгук) Раді що Вам сподобалось)
Михаил Беликов рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Купив: LG G9 Velvet LM-G900EM 6/128 Orange, Замовлення №13533

VitaliiSamsung рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Купив: Samsung Galaxy S10e SM-G970 DS 128GB White (SM-G970FZWD), Замовлення №12345632

Доброго дня, зв'язався з магазином з приводу телефону, консультант все чiтко розказав та допомiг, окреме спасибi за бездротову зарядку, яку вiдправили по акцiї в останній день)) Товаром задовелені, брав на подарунок мамі, однозначно рекомендую цей магазин!
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо) Раді що Вам сподобалось)
Вам також
13 грудня 2023 Відповісти
sever_0k рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Lavender (SM-S918BLIH), Замовлення №N13490 від 04.12.2023 р

Добрий магазин. Обслуговування було на высшему рівні.
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо за відгук) Раді що Вам сподобалось)
Net Net рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi 13T Pro 12/512GB Black, Замовлення №13453

Замовляла телефон для сина на день народження . Дуже все швидко відправили . Колір і комплектація ,всі параметри відповідають заявленим на сайті . Працює мега швидко . Все круто . Графіка чудова . Звук також . Дитина задоволена . Рекомендую цей магазин і даного продавця
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо за відгук) Стараємося швидко працювати)
Александра Павловская рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Смартфон realme 11 Pro+ 8/256GB Astral Black, Замовлення №13489

Велике дякую хлопцям за їхню чітку чудову роботу, оперативно зв'язалися, пояснили всі тонкощі, відправили цього ж дня. Посилку отримала через два дні. Смартфоном задоволена, все добре працює, вся комплектація на місці, без нарікань. Всім раджу!
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо що обрали наш магазин)