Ирина рекомендує цей магазин
7 вересня 2023

Купив: ECOVACS Deebot Ozmo X1 OMNI (DEX11), Замовлення №12481

Дуже задоволена покупкою! За приємною ціною купляєш якісний товар. Доставили оперативно в обумовлений термін. Дуже приємні менеджери після придбання ще консультували з налаштуванням))), надали посилання на центр обслуговування, магазин для придбання аксесуарів на майбутнє. Раджу цей магазин однозначно!!! Заощадила суттєву суму грошей та насолоджуюся покупкою)
Андрей Подорожный рекомендує цей магазин

28 серпня 2023

Купив: Настільна плита Ardesto GTC-NS2012W, Замовлення №1611

olegyefim рекомендує цей магазин
25 серпня 2023

Купив: Електрочайник Grunhelm EKS-7518, Електрочайник Grunhelm EKS-7518, Замовлення №148310

Придбали товар.Все прекрасно.Дякуємо менеджерам та персоналу за чудову роботу.Успіхів!Рекомендуємо однозначно!
Vetal Vetal рекомендує цей магазин
25 серпня 2023

Купив: Вентилятор підлоговий ViLgrand VF401 red, Замовлення №13371

Орест Засядько рекомендує цей магазин

Купив: Подрібнювач First FA-5113-2-SI, Замовлення №12322

Товар був в наявності та відправили в день замовлення Новою поштою. Отримав Подрібнювач цілий і повний комплект. Працює без нарікань, магазин рекомендую
KUVAROV ALEKSANDR рекомендує цей магазин

Купив: Подрiбнювач First FA-5113-2-SI, Замовлення №137446

Рекомендую магазин Сенюшко, вежливые продавцы, товар соответствует описанию, качественный, доставка молнееносная, всё супер
Алексей Жук не рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Хотів купити: Сенюшко - магазин пустушка-одноденка. НЕ РЕКОМЕНДУЮ.

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

НЕ РЕКОМЕНДУЮ. реальної наявності товара немає. пропонують привезти під замовлення та вимагають предоплату, хоча на сайті написано, що оплата при отриманні. пусте марнування часу.
Світлана Ельгарт Гайдай рекомендує цей магазин
27 березня 2023

Купив: Подрібнювач Rotex RTB890-B, Замовлення №Непам'ятаю нажаль

Придбала комбайн Rotex з функцією нарізати кубиками. Магазин супер. Працівники надали консультацію, товар відповідає заявленому продавцем. Доставка швидка. Рекомендую саме цей магазин.
М М рекомендує цей магазин
29 грудня 2022

Купив: Монітор HP M27FW (2H1A4E9), Замовлення №194840

Відповідь представника «Сенюшко»
Дякую за Ваш відгук! Приємного користування!