Ціна збігалась із заявленою на hotline
Владимир Морозов не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Додаткова батарея EcoFLow DELTA Pro Extra Battery

Відповідь представника «Ready2Play»
Шановний Володимир! Нам дуже шкода, що у Вас склалася подібна ситуація. На жаль, через різко підвищений попит на продукцію EcoFlow, склади постачальників стали пустими за 1 день, внаслідок чого було прийнято рішення формувати замовлення напряму у виробника, що займає набагато більше часу та ми не можемо пришвидшувати переміщення, допоки товар не прибуде на територію України, точних термінів нам також не надають, ми можемо лише очікувати. Частина партії з певними моделями уже прибувала з даного замовлення, проте окремі моделі, в тому числі EcoFLow DELTA Pro Extra Battery, ще не були нами отримані. Як і повідомив Вам менеджер магазину у сьогоднішній розмові, передоплата буде повернута Вам найближчим часом. Приносимо вибачення за незручності!
Владимир Морозов
На модерації
Сьогодні дзвонив в ваш магазин з приводу замовлення даної батареї і менеджер сказав, що можна зробити передплату у 2000 грн і через пару днів замовлення поїде. То виходить або виробник дійсно відпускає вам продукцію, або менеджери брешуть. Але ж вони не можуть брехати, то значить ви можете відправити мені моє замовлення за зафіксованою ціною? Так чи ні?
Сьогодні Відповісти
Super User не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: EcoFlow Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU)

На hotline виставили EU версію станції за 46 979 грн. По факту на сайті так коштує Швейцарьска версія, а EU - 49 489 грн. Скільки можна вводить в оману людей
Відповідь представника «Ready2Play»
Шановний Super User! Саме для цього на сайті одразу і пишеться, який це саме тип розеток, Швейцарські розетки - це не китайські, які мають окрему картку товару чи можуть відрізнятися стандартами струму. Це одна й та ж сама станція, виключно з іншим типом розеток, до яких магазин надає відповідні перехідники. Відповідно, на сайті і створено окремі картки товарів, магазин одразу показує, яка це версія.
Oleksiy_ не рекомендує цей магазин
21 липня 2024

Хотів купити: Монітор Sony INZONE M9 (SDMU27M90AEP)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Питався купити цей монітор. Ціна на той момент була 41 тысяча з копійками. Сказали потрібна передплата та монітор відправлять через 7 днів. Через тиждень телефоную дізнатись що там. Мені відповіли що отримали поставку але моєї моделі не було, сказали що уточнили інфу у дистрибютора на жаль позиція закінчилась тому вимушені повернути передплату назад та скасувати замовлення. Це як розуміти??? Гроші так не прийшли мені на рахунок. Номер замовлення 3447
Відповідь представника «Ready2Play»
Шановний Олексій! Нам дуже шкода, що у Вас склалася подібна ситуація. На жаль, даний монітор був доступний виключно під замовлення у нашого постачальника, інформацію про доступність товарів ми отримуємо також з прайс-листів постачальника. В кінцевому результаті, постачальник повідомив нам по факту після нашого звернення, що дана позиція була недоступна, а залишки неактуальні, на що ми не могли повпливати, тому вимушені були скасувати замовлення та повернути Ваші кошти. Бухгалтерія опрацювала звернення, тому кошти будуть зараховані найближчим часом. Приносимо вибачення за незручності!
Якщо буде в наявності то повідомте
21 липня 2024 Відповісти
дуже дивно, бо мені казали про логістичні проблеми і просили почекати ще 2 тижні доречі, на вашому сайті досі вказано, що цей монітор у наявності
22 липня 2024 Відповісти
Nikita Orlow рекомендує цей магазин
21 липня 2024

Купив: Зарядна станція DJI Power 1000 (DYM1000H), Замовлення №3745

Закзал станцию по предоплате в 1000 грн за 42к, буквально на следующий день во всех магазинах она подорожала на 6к грн, но несмотря на это станцию отправили по старой цене и в оговореный срок. Могли б соврать что станции закончились и перепродать кому-то заработать 6 тысяч из воздуха, но как оказалось работают доброчесные люди. Спасибо еще раз
Відповідь представника «Ready2Play»
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом! Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені співпрацею з нами, приємного користування =) Ваш R2P
Маргарита Малинка рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh White (PPLG-A02, PPLG000102), Замовлення №3235

Відмінне обслуговування. Все швидко та дуже доброзичливо. Товар доставили швидко. З мого боку, були зміни в доставці. Поставилися з розумінням і увійшли до ситуації. Рекомендую
Відповідь представника «Ready2Play»
Маргарита, дякуємо за зворотній зв'язок! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення =) Ваш R2P
Андрей Молоков не рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 (DELTAMAX1600-EU)

Зробив замовлення 5 червня 2024 на EcoFlow DELTA Max 1600 (DELTAMAX1600-EU) і зробив передоплату. У підсумку щотижня кажуть, що треба ще почекати тиждень. Перші три тижні хоча б самі передзвонювали, а тепер повністю відморозилися. Сама станція на сайті відзначена як "в наявності", але стала дорожчою. Я думаю, що саме це причина, через яку мені її не відправляють. Дуже засмучений і рекомендувати не можу. Замовлення №2913
Відповідь представника «Ready2Play»
Шановний Андрій! Нам дуже шкода, що у Вас склалася подібна ситуація. На жаль, через різко підвищений попит, відвантаження від постачальників було призупинене, оскільки позиції по EcoFlow просто закінчилися за 1 день. Усі магазини були вимушені або шукати інших постачальників, або скасовувати замовлення. Нами було прийняте рішення переміщувати станції напряму від виробника, тож дати поставок зміщувалися регулярно, без якихось точних термінів. Стосовно ціни на сайті - дійсно усі станції стали дорожчими, адже оптові ціни підняв як виробник, так і постачальники, ми не можемо нічого з цим зробити. Ціна у Вашому замовленні зафіксована за Вами. Якщо Вам більше неактуально очікувати - ми можемо повернути передоплату та скасувати замовлення, адже прекрасно розуміємо, що Ви очікуєте уже досить тривалий проміжок часу, але ми, на жаль, не можемо пришвидшити даний процес. Очікуємо зворотнього зв'язку.
Anton Diachenko не рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Хотів купити: Sony INZONE M9, Монітор Sony INZONE M9 (SDMU27M90AEP)

Відповідь представника «Ready2Play»
Шановний Антон! Укажіть, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми могли більш детально розібратися в даній ситуації.
Замовлення №3400
18 липня 2024 Відповісти
якщо цей товар зʼявиться у вас протягом тижня, дайте знати, будь ласка.
18 липня 2024 Відповісти
Друже, підскажи, будь ласка, повернули чи тобі кошти та не знаєш де його ще можна купити. Бо в мене ситуація один в один як і у тебе
21 липня 2024 Відповісти
Natalia Derkach рекомендує цей магазин
16 липня 2024

Купив: Портативна ігрова приставка Lenovo Legion Go 512 GB Shadow Black, Замовлення №3229

Порадовало наличие данной модели и достаточнокомфортное обслуживание. Рекомендую. Лайк. Бралa Lenovo Legion Go 512 GB Shadow Black.
Дякуємо, що поділилися своїми враженнями! Приємного користування =) Ваш R2P
Vasilivna рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming A15 FA507NU (FA507NU-LP031W), Замовлення №3210

За покупками звертаюся тільки до Ready2Play, відмінний сервіс, компетентні та доброзичливі співробітники, зручне оформлення замовлення через інтернет, усім рекомендую.
Дякуємо за фідбек! Раді, що обираєте нас =) Ваш R2P
slechur211 не рекомендує цей магазин

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 (DELTA2000-EU), Замовлення №2824

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Ready2Play»
Шановний клієнт! Нам дуже шкода, що у Вас склалася подібна ситуація. На жаль, як Вам і повідомляли, попит на дані станції дуже сильно зріс, через що склади постачальників стали пустими буквально за кілька днів, а найшвидшим способом отримання товару стали безпосередньо склади виробника, переміщення з яких займає далеко не одну добу. До моменту переміщення товару в Україну, менеджери не мають 100% інформації, яка могла б гарантувати терміни, тому вони не завжди можуть завчасно попереджувати про затримки. Магазину, як і покупцю, вигідніше реалізувати товар чим швидше, а не затримувати його видачу. Зі свого боку ми робимо усе можливе, щоб пришвидшити даний процес. Приносимо вибачення за затримки.