Анастасия Плугатаренко не рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Bot L20 Ultra Complete White, Замовлення №1429

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «Ready2Play»
Шановна Анастасія! Нам дуже шкода, що у Вас склалася подібна ситуація. На жаль, у зв'язку з постійною блокадою кордону, терміни наразі непередбачувані, адже переміщенням займаються безпосередньо дистриб'ютори. Щодо цін - вони можуть змінюватися у разі зміни курсу валют або підняття цін на закупку від постачальників. Вас попередили про підвищення ціни, яке, на жаль, ми також не передбачували та уточнили, чи залишається для Вас актуальне замовлення. Ви відмовились від замовлення - ми повернули Ваші кошти. Відповідно, жодного обману з боку магазину не було. Щодо фіксації цін - усі умови описані на сайті у розділі "Оферта". Повна фісація можлива лише за умови повної онлайн-оплати. Зі свого боку приносимо вибачення за незручності, пов'язані з очікуванням.
Інна Колеснік рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: прцесор AMD Ryzen 9 5950x(100-100000059WOF), Замовлення №1428

Все як у описі на сайті. Процесор топ! Магазин зробив швидку відправку, процесор приїхав у додатковій упаковці, поштовій, коробка ціла. У коробку поклали гарантійну.
Дякуємо за фідбек! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення =) Ваш R2P
Анна Новаківська рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Навушники з мікрофоном WH-1000XM4 Black (WH1000XM4B), Замовлення №1446

Хто ж як не я сама зробить собі такий подарунок)))) | як раз до свята) Оформлювала покупку в суботу, а в понедылок ввечері вже отримала її на пошті. Упакованы навушники добре, документи і комплектація повна. Магазином залишилася цілком задоволена.
Дякуємо за Ваш відгук! Приємного користування =) Ваш R2P
Lilja рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Dyson V15 Detect Absolute (394451-01), Замовлення №1410

все хорошо, без происшествий
Дякуємо за відгук! Приємного користування =) Ваш R2P
Екатерина Ломова рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Процесор Intel Core i7-14700KF (BX8071514700KF), Замовлення №1393

Відповідальний персонал, якісний товар. Процессор привезли прямо до офісу. Дуже задоволена.
Дякуємо за фідбек! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення =) Ваш R2P
Lila111 рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Ноутбук MSI Cyborg 15 A12VF (A12VF-266XPL), Замовлення №1403

Мною була оформлена оплата частинами, підтвердження отримала одразу. ніяких проблем не виникло. Ноутбук доставлявся курєром магазину, перевіряла все перед курьєром -все добре.
Дякуємо за Ваш відгук! Будемо раді подальшій співпраці =) Ваш R2P
26Dima07 не рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Хотів купити: Відеокарта MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 2X 12G OC

Не сподобалося: відвантаження товару

Відповідь представника «Ready2Play»
Шановний клієнт! Приносимо свої вибачення за подібну ситуацію. На жаль, повідомивши Вас про те, що відеокарта знаходиться на нашому складі, менеджер неправильно переглянув інформацію про місцезнаходження. Як тільки керівництво побачило дану ситуацію - було одразу ж поставлено Вашу модель на переміщення від постачальника, очікуючи швидких термінів, проте блокади кордону внесли свої корективи. Менеджери ніколи не вводять клієнтів в оману спеціально, з метою допродаж, оскільки це негативно впливає на репутацію магазину, тому якщо товар знаходиться у постачальника - саме таку інформацію і повідомляють, у Вашому випадку виникла дуже прикра помилка. Ваше замовлення буде виконано в пришвидшеному порядку, як тільки ми отримаємо його на складі. Дякуємо за розуміння!
Serhii Zhorov не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці

Купив: Монітор Dell UltraSharp U2723QE (210-BCXK), Замовлення №1350

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Ready2Play»
Шановний клієнт! Нам дуже шкода, що у Вас склалася подібна ситуація. На жаль, у зв'язку з постійними блокуваннями кордонів, час переміщення не гарантується жодними постачальниками. Зі свого боку ми робимо усе можливе, щоб пришвидшувати даний процес. Ваші кошти були повернуті ще вчора до Вашого відгуку (або ж до його відображення безпосередньо у нашому профілі). Усі повернення виконуються в порядку черги. Як тільки ситуація буде стабілізовуватися - дані затримки будуть мінімізовані. Приносимо вибачення за незручності.
я вдячний магазину за вирішення проблеми, сподіваюсь, що такий випадок стався лише зі мною і на майбутнє раджу вам менше годувати ваших покупців "завтраками". дякую
20 лютого 2024 Відповісти
Dqwerty рекомендує цей магазин

Купив: Миша G Pro X Superlight Wireless Red (910-006784), Замовлення №1384

довго вагалася , але все ж таки вирішила замовити через мишу інтернет - не прогадала! все пройшло якнайкраще! дякую!
Відповідь представника «Ready2Play»
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом! Будемо раді подальшій співпраці =) Ваш R2P
Тетяна Гнат рекомендує цей магазин

Купив: AMD Ryzen 57600x (100 - 1000000593WOF), Замовлення №1379

Покупали тут Процесор AMD Ryzen 57600x (100 - 1000000593WOF). Отримала гарну і зрозумілу консультацію від продавця Олександра. Саме оформлення по телефону зайняло буквально декілька хвилин. Смс про відправлення отримав того ж дня, а сам процесор наступного дня на відділення пошти.
Дякуємо за фідбек! Будемо раді подальшій співпраці =) Ваш R2P