Олексій рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Мишка Razer Basilisk V3 Hyperspeed, Замовлення №2992

Купив мишку, користуюсь вже пару тижнів, нарікань нема. Єдиний нюанс, на сайті чомусь не можна було вибрати мій поштомат НП (він нещодавно з'явився).
Антон «Tony_90» С рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Ноутбук IdeaPad Gaming 3 15ACH6 (82K200NDPB), Замовлення №3112

Сподобалося, що все дійсно відповідало зазначеному на Хотлайні: ціна, наявність, строки доставки. Задоволений співпрацею. Рекомендую.
Міша Мазур рекомендує цей магазин

Купив: Диск CD-RW80 700 MB 4X-12X 25pcs (69313/CWE00019-3), Замовлення №3033

Швидко, чітко, без тяганини
Marchelo рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Миша DeathAdder V3 Pro Black (RZ01-04630100-R3G1), Замовлення №20450859030387

Відправили одразу, все швидко якісно рекомендую
Darya Revva рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Миша BlackWidow V4 PRO Yellow Switch (RZ03-04681800-R3M1), Замовлення №2691

Вачеслав рекомендує цей магазин
6 січня 2024

Купив: Телевізор Mi TV A2 32", Замовлення №2772

Олександр Бойко рекомендує цей магазин
6 січня 2024

Купив: Гарнітура Razer Barracuda X 2022 Black (RZ04-04430100-R3M1), Замовлення №2791

Alexey Serbin не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
4 січня 2024

Хотів купити: портативна колонка Flip 6 Green (JBLFLIP6GREN)

Не сподобалося: відвантаження товару

Егор Харченко рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Миша Rockfall 2 Mecha TKL Lilac (HTK-724), Миша Pulsar 2 White (HTM-511), Замовлення №2739

Замовив мишку і клавіатуру. Все швидко і якісно