Ширшов Святослав рекомендує цей магазин
2 вересня 2023

Купив: 1StCharger Блок питания для ноутбука 65W 19V 3.42A 5.5х1.7, мышь компьютерная A4tech, Блок живлення для ноутбука 1StCharger Блок питания для ноутбука Asus 65W 19V 3.42A 5.5х1.7 (AC1STAC65WA), Замовлення №1601

Товар нужен был срочно. Звонил по магазинам, уточнял наличие и сроки отправки. MobiCase был третьим )) Все было в наличии и, главное, сроки отправки порадовали. Понравилось, рекомендую.
Nikita Kaidan рекомендує цей магазин
30 серпня 2023

Купив: Миша HATOR Quasar Essential Yellow (HTM-402), Замовлення №№1549

Вигідна ціна, швидко відправили (отримав через день), все ціле та добре запаковане, смутило лише відсутність фіскального чеку, а так чудовий магазин, можу порекомендувати
Кіндибалюк Віталій рекомендує цей магазин
23 серпня 2023

Купив: Миша HATOR Pulsar Wireless Black (HTM-315), Замовлення №1499

Дуже дешево, приємні робітники, приїхав товар за 12 годин, рекомендую
Антон Синько рекомендує цей магазин
20 серпня 2023

Купив: Мишка бездротова Razer Naga V2 Pro Wireless (RZ01-04400100-R3G1) Black USB, Замовлення №1456

Конкурентна ціна, доставка вчасно, можна при замовленні указати, щоб не турбували звонками менеджера. Задоволен.
Patrick рекомендує цей магазин
19 серпня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном HATOR Hypergang 2 USB 7.1 Black (HTA-940), Замовлення №1463

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Після замовлення на сайті мені передзвонили та повідомили, що обраний товар закінчився. Запропонували оновлену модель за ту ж саму ціну. Я погодився, то ж товар швидко відправили і я без проблем отримав.
dr0 рекомендує цей магазин
13 серпня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном HATOR Hypergang EVO Black (HTA-810), Замовлення №1376

Відповідь представника «MobiCase»
Доброго дня. Дякуємо за замовлення та те, що обрали Наш магазин. Гарантія на вашу клавіатуру 24 місяці. Гарантія діє за чеком, який ви отримали в електронному вигляді. Навіть у разі втрати чеку, ви завжди можете звернутись до Нас за номером телефона на який робили замовлення. І допоможемо Вам, відновити, і навіть без чеку. Нам дуже прикро, що в магазині розпакували клавіатуру, щоб поставити туди документ. Зазвичай такого не було. Ми вже виправили це. Дякуємо за відгук! Будемо раді бачити Вас знову!
Viktor Chuk рекомендує цей магазин
10 серпня 2023

Купив: Мишка hator, Замовлення №1363

Vasiliy Boshkov рекомендує цей магазин
5 серпня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном HATOR Hypergang 7.1 USB Black (HTA-840), Замовлення №1308

купляв навушники Hator Hypergang 7.1, дуже приваблива ціна була на фоні конкурентів. Товар повністю оригінальний, з усіма заводськими пломбами. Доставка була у обговорені терміни. Замовляв з доставкою на нову пошту накладним платежем, чек прийшов у електронному вигляді. Магазин рекомендую, товар на 100% якісний та оригінальний, ціни вогонь.
Дякуємо за відгук! Будемо раді бачити Вас знову!
London life рекомендує цей магазин
17 липня 2023

Купив: Миша HATOR Pulsar Wireless Black (HTM-315), Замовлення №1266

Прекрасный магазин, товар был отправлен в тот же день. Сотрудники дружелюбные и отзывчивые. С товаром все хорошо, всем советую данный магазин
Владислав Кравченко рекомендує цей магазин
16 липня 2023