W8 Your H8 рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів Corsair 32 GB (2x16GB) DDR4 3600 MHz Vengeance RGB Pro SL White (CMH32GX4M2D3600C18W), Замовлення №250424-2

Василий Федорович рекомендує цей магазин
25 квітня 2024 На модерації

Купив: Ноутбук Acer Predator Triton 17 X PTX17-71-99W5 (NH.QK3AA.001), Замовлення №№050424-1

Купив дорогий ноут в цьому магазині. Привернула увага ціна і те, що на відміну від багатьох інших, не вимагали передплату. Покупкою задоволений. Магазин рекомендую.
N рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Corsair 32 GB (2x16GB) DDR4 3600 MHz Vengeance RGB Pro SL White (CMH32GX4M2D3600C18W), Пам'ять для настільних комп'ютерів Corsair 32 GB (2x16GB) DDR4 3600 MHz Vengeance RGB Pro SL White (CMH32GX4M2D3600C18W), Замовлення №16529

Замовив оперативну пам'ять. Спокусила ціна, були сумніви щодо товару, але продавець залишався на зв'язку протягом всього часу та всі нюанси були оперативно вирішені. Про гарантійне обслуговування нічого сказати не можу, сподіваюся до цього взагалі не дійде, але зараз можу рекомендувати цей магазин
Зефір рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 8 8/128GB Obsidian, Замовлення №16362

Дуже швидке обслуговування, товар точно як в описі, все пройшло швидко і без проблем. рекомендую!
Ghost 20 (Ghost) рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Купив: Відеокарта NVIDIA GeForce RTX 4070 12 GB Founders Edition, Замовлення №11111

Купив RTX 4070 FE, щей останню забрав) Магазину висловлюю подяку, хоча в мене була спочатку недовіра до даного магазину, тому що раніше я не купляв нічого в цьому магазині техніки. За зараз карточка в мене на рука, доїхала без проблем. Єдиний мінус - це царапина на коробці, яка була вже, коли я забирав карточку. А так - картка доїхала в цілісному стані, пломби були на місці.
Відповідь представника «PixelTech»
Дякуємо за відгук) Команді РixelTech приємно за такі слова) до нових зустрічей на PixelTech.com.ua!
CherryV рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 128GB, Замовлення №16306

Класний магазин, все дуже швидко і якісно було зроблено по доставці товару! Точно рекомендую!
Відповідь представника «PixelTech»
Дякуємо за відгук та рекомендацію!) Нам приємно що Вам сподобалось обслуговування в нашому інтернет магазині, будемо чекати на Вас!
Igor Matsko не рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: NVIDIA GeForce RTX 4080 16 GB Founders Edition (900-1G136-2560-000), Замовлення №16353

Придбав тут, так як була найнижча ціна. По термінам і доставці все ок, але зовнішня коробка просто в хлам. На ній мають бути наліпки з інформацією про товар, як видно на фото - все зірвано, вирізано і досить варваськи зідрано. Внутрішня коробка впорядку, наліпки на внутрішній коробці теж впорядку.
Відповідь представника «PixelTech»
Дякуємо за відгук! При отриманні Вам кур'єр казав, що така коробка була отримана, при Вас вона і відкривалася, саме основна коробка це всередині зовнішньої (фото якої ви прикріпили), на ній і вказано назву моделі та серійний номер пристрою, до того ж на ній були присутні пломби, що доказувало що вона не відкривалася і вона є нова. Відповідно коли Ви отримували товар то у Вас була змога відмовитися через стан зовнішньої коробки (на гарантію вона не впливає). Ми все розуміємо, й надалі будемо покращувати наш сервіс, для подальшого розвитку та не допускати даних ситуацій. Надіємось на порозуміння, гарного Вам дня та мирного неба!
так, внутрішня коробка дійсно була без пошкоджень і з пломбами, кур'єр дісйно не намагався приховувати стан зовнішньої коробки. Проте зовнішня коробка є також частиною заводського пакування. Просто на майбутнє краще про це попереджати телефоном при підтвердженні замовлення, щоб не ставало для замовника сюрпризом.
21 березня 2024 Відповісти
Представник магазину «PixelTech» відповів на коментар Igor Matsko
На майбутнє ми врахуємо дану ситуацію, щоб в подальшому не повторювалось) Ще раз дякуємо за відгук!
21 березня 2024 Відповісти
Svetlana Komloshij рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Смартфон Motorola Razr 40 Ultra 8/256GB Blue (PAX40048/PAX40013), Замовлення №16034

Сергей Захожий рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Процесор Intel Core i9-14900KF (BX8071514900KF), Замовлення №010324-2

Я рекомендую PixelTech всем, кто ищет качественную электронику по доступным ценам.
Happyfox020 рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Відеокарта ASUS TUF-RTX4090-024G-GAMING, Замовлення №15804

Відповідь представника «PixelTech»
Дякуємо за відгук! Нам приємно що Вам сподобалося в нашому інтернет магазині, будемо чекати на Вас з новими замовленнями!