Ararva рекомендує цей магазин
5 липня 2023

Купив: Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-100000263BOX), Замовлення №11660

Прекрасний магазин. Купив Amd Ryzen 7 5700g Відправили швидко, продавець був чемний. Рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «PixelTech»
Дякуємо за відгук та рекомендацію! Нам приємно що Вам сподобалося обслуговування) До нових зустрічей!
Vladimir Pilot рекомендує цей магазин
5 липня 2023

Купив: Ноутбук, Ноутбук GIGABYTE AORUS 5 SE4 (SE4-73US213SH), Замовлення №040723-10

В оговоренные сроки по цене, указанной на сайте мне привезли товар. Очень доволен сервисом.
Відповідь представника «PixelTech»
Дякуємо за відгук! Нам приємно що ви залишилися задоволені сервісом, будемо чекати на Вас з новими замовленнями
Vladsv91 рекомендує цей магазин
28 червня 2023

Купив: Квадрокоптер DJI Mini 3 Pro with RC Remote, Замовлення №11364

Відповідь представника «PixelTech»
Дякуємо за відгук! До нових зустрічей!
stas рекомендує цей магазин
28 червня 2023

Купив: Окуляри віртуальної реальності Oculus Quest 2 128 GB, Замовлення №11361

Замовляв тут вперше, враження від магазину залишились позитивними. Спілкування з продавцем відбувалось через вайбер.
Відповідь представника «PixelTech»
Дякуємо за відгук! Ми раді шо Вам сподобалося обслуговування, й надалі будемо покращуватись в даному напрямку) До нових зустрічей!
AV рекомендує цей магазин
22 червня 2023

Купив: Ноутбук HP ENVY 17-ch2071cl (683G8UA), Замовлення №11432

Відповідь представника «PixelTech»
Дякуємо за відгук та рекомендацію! Ми раді що все вийшло як найкраще, будемо чекати нових замовлень)
MarinKap рекомендує цей магазин
22 червня 2023

Купив: Смартфон Sony Xperia 5 III 8/128GB Black, Замовлення №10808

Рекомендую. Приємна ціна, швидка відповідь і швидка відправка. Хочеться відмітити оперативну роботу менеджера. Єдине, хотілося б більший гарантійний термін на даний товар. В загальному, враження від покупки в даному магазині позитивні.
Відповідь представника «PixelTech»
Дякуємо за позитивний відгук! Нам приємно що Вам сподобалася робота нашого менеджера) Ми приймемо до уваги зауваження з приводу гарантійного терміну на товари. Будемо раді бачити Вас в нашому інтернет магазині PixelTech.com.ua!
Something рекомендує цей магазин
18 червня 2023

Купив: Процесор AMD Ryzen 7 5800X3D (100-100000651WOF), Замовлення №10934

Звернувся до них за покупкою процесора AMD Ryzen 5800x 3D, і вони відправили його того ж дня, хоча час уже був 19:40. Процесор був повністю запакований, але виявився із заводським браком (зла червона компанія AMD винна). Вони швидко зробили заміну і відправили новий. Швидкість роботи і чуйність цього магазину - одні з найкращих, де мені доводилося купувати техніку. P.S.: Я навіть забув відправити їм частину комплектації, але вони ввійшли в становище, і сказали що все добре.
Відповідь представника «PixelTech»
Дякуємо за відгук! Ми раді що покупка в нашому інтернет магазині принесла Вам позитивні емоції! До нових зустрічей на PixelTech.com.ua !
_ximik рекомендує цей магазин
13 червня 2023

Купив: Відеокарта ASUS TUF-RTX3060TI-O8GD6X-GAMING, Замовлення №0001

Нарешті я купив собі цю машину. Сподіваюся буде служити вірою і правдою довгі роки. Дуже сподобалось обслуговування - продавець все детально пояснив і допоміг із першим лаунчем. Сміливо рекомендую цей магазин бо тут працюють дбайливі люди.
Відповідь представника «PixelTech»
Дякуємо за відгук! Ми дуже раді що задовільнили Ваші потреби) Будемо раді бачити Вас у нашому інтернет магазині PixelTech! До нових зустрічей!!
Helios рекомендує цей магазин
10 червня 2023

Купив: Дзеркальний фотоапарат Nikon D7500 body (VBA510AE), Замовлення №10702

Швидко отримав
Відповідь представника «PixelTech»
Дякуємо за відгук! До нових зустрічей!
Андрей Пилипишин рекомендує цей магазин
10 червня 2023

Купив: Годинник Самсунг галакси вотч 5 про, Замовлення №070623-2

Дякую ! Товар отримав вчасно, цiна вийшла найкраща з усих iнтернет магазинiв..!
Відповідь представника «PixelTech»
Дякуємо за відгук! Ми раді що Вам сподобалася ціна, будемо чекати Вас в нашому інтернет магазині PixelTech!