Ціна збігалась із заявленою на hotline
Осіпов Олексій рекомендує цей магазин
2 липня 2024

Купив: Motorola Edge 30 Ultra 12/256GB Starlight White 144 Гц, Замовлення №295919501

Все було чудово. Дякую!
Julia Lybenska рекомендує цей магазин
2 липня 2024

Купив: LG 28MQ780 DUALUP ERGO, Замовлення №295414643

Marius рекомендує цей магазин
1 липня 2024

Купив: Steelseries arctis nova 7x білий, Замовлення №295989275

Замовленням задоволений, приємно здивувала ціна. Дуже крута підтрика, все описали, запитали, перевірили, загалом задоволений сервісом)
Ruslan Samchenko рекомендує цей магазин
1 липня 2024

Купив: Смарт-годинник HUAWEI Watch 4 Pro Elite Titanium (55020AMB), Замовлення №822

Швидко прийшло замовлення. Менеджер Анастасія відповіла в чаті у вихідний день, професійно і відповідально. Всі документ в наявності, гарантійний талон. Дякую магазину, однозначно рекомендую.
Bangoose рекомендує цей магазин
11 червня 2024

Купив: Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-000000910), Замовлення №Не пам'ятаю

Шикарне обслуговування, консультації та терміни доставки з цінами, вперше користувався послугами магазину, але мені все сподобалось! 12/10)
Степан Харів рекомендує цей магазин
11 червня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition 1TB, Замовлення №Не пам'ятаю.

Якість товару та якість сервісу на високомурівні, при умові, що ціна найнижча. Дуже задоволений що знайшов цей інтернет магазин.
Ivan Demianchuk рекомендує цей магазин
3 червня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Call of Duty Modern Warfare III Bundle (1000041971), Замовлення №69

Прекрасний магазин починаючи з цін, закінчуючи менеджерами. + На мої питання я отримав всі відповіді буквально за декілька хвилин та навіть скинули фотографії + Ціни + Мінімальна передала (за такий товар передплата 400 гривень, куди вже менше то) + Відправка була в день замовлення + Менеджер Анастасія яка допомогла оформити швидко замовлення, і була максимально приємна в спілкуванні тому просто 10/10 Мінусів і претензій взагалі 0, просто найкращі, буду і надалі робити замовлення у них.
Евгения Майстренко рекомендує цей магазин
26 травня 2024

Купив: Спортивний годинник Polar Ignite 3 Brown Copper (900106239), Спортивний годинник Polar Ignite 3 Night Black (900106234), Замовлення №Не знаю

Консультант відповіла на всі питання,все відправили швидко,товаром задоволена. Дякую
26 травня 2024 Відповісти
MORGINAL рекомендує цей магазин
23 травня 2024

Купив: Процесор Intel Core i5-13600K (BX8071513600K), Замовлення №291040692

Замовляв процесор i5 13600k побачив найменшу ціну з усіх магазинів, спочатку було деяке побоювання замовляти, але побачив багато хороших відгуків і вирішив замовити. Процесор прийшов, все добре, гарантія була разом з ним в комплекті, єдине що відправили процесор, десь через 5 днів замовлення, але це вже дрібниці. Все гуд))
Dusty Grave рекомендує цей магазин
22 травня 2024

Купив: Процесор AMD Ryzen 7 5800X3D (100-100000651WOF), Замовлення №1111

Консультант надав відповіді на всі питання, товар на 5+ обслуговування 5+, відправили все у заявлені терміни, рекомендую)