Anton Mukha рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Портативна ігрова приставка ASUS ROG Ally 2023 512 GB Z1 Extreme (RC71L-NH001W), Замовлення №282917800

Gaff club рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Cenon EOS R10 +RF-S 18-150mm f/3.5-6.3 IS STM, Замовлення №070320243827

Швидкій зворотній зв'язок, професійна консультація. Дякую Анастасії за відмінний сервіс та комунікацію.
Влад_Руби рекомендує цей магазин
17 березня 2024

Купив: Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H (82RF00EWPB), Замовлення №3698

Я дуже задоволений покупкою Lenovo Legion 5i PRO! Комунікація та спілкування з клієнтом на найвищому рівні. Швидко відповідають, проконсультують, запропонують додаткові опції! Все на найвищому рівні! Відправили того ж дня після сплати авансу. Якби купував не вперше зробив би 100% передоплату і з економив би ще більше. Задоволений цим ноутбуком давно хотів його! Дякую магазину DNN та Анастасії за сервіс!
Алла Літовка рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ARH7 (82SB00BXPB), Замовлення №287764995

Купувала для дочки на день народження ноутбук, переймалась чи прийде вчасно, томуищо заказували за чотири дні до д.н.,Анастасія запевнила що отримаємо вчасно, та ми отримали саме у день народження. Все чудово, дуже задоволені сервісом,також ціна нижче ніж у інших магазинах, якість відмінна. 5 зірок
Oleksiy Goncharenko рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 16IAH7 (82SA007LPB), Замовлення №281677880

Замовив і отримав замовлення швидко, якісно і саме те, що треба. Залік!
Ігор рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 3X 12G OC, Замовлення №281360450

Зробив замовлення та отримав відеокарту протягом декількох днів. Всім задавленный, тож дякую!
Олександр Ярославович рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Ноутбук Dell G15 5530 (5530-8522), Замовлення №Не пам'ятаю.

Хороший менеджер, замовлення доставлено вчасно, є гарантія і чек. Гравіюванням задоволений
dzheykat рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Відеокарта Sapphire Radeon RX 7800 XT 16GB PURE (11330-03-20G), Замовлення №277225531

Доставка была не быстрой, но в сроки которые были обговорены заранее, тут без претензий. Видеокарта была хорошо запакована снаружи и коробка в идеальном состоянии дошла до меня. Магазин рекомендую.
Юрко Макс рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming F15 FX507ZC4 (FX507ZC4-HN018), Замовлення №не пам'ятаю

Shved Shved рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H (82RF00EWPB), Ноутбук Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H (82RF00EWPB), Замовлення №101005085

Магазин хороший. Ціна відповідала тій, що буда у хотлайні, товар був у наявності, відправили одразу. Поставили вінду за 500 гривень і подарували офіс))). В цілому все пройшло чьотко! Я рекомендую!!!