Валентина М. рекомендує цей магазин

Купив: Занурюваний блендер Braun MultiQuick 7 MQ 7045X, Замовлення №1337

Обирала якісного виробника Braun і, дякуючи, спеціалісту магазину змогла впевнитись, що це той набір який я собі планувала замовити. Хотіла, щоб консультант мені показав, як цей комплект запускається і підключається. Було приємно, що в цьому мені змогли допомогти представник цього магазину. Зручно добралась із Варшавського кварталу, тому за локацію лайк вам.
Павло Ріповий рекомендує цей магазин

Купив: Кавомашина автоматична Siemens EQ.500 classic TP503R04, Замовлення №1336

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Шукав машину собі в офіс, щоб обов'язково була із системою самоочищення, щоб не витрачати зайвий робочий час на додаткові процеси. І ось така модель найбільше сподобалась мені. Порадував безкоштовний забір товару у Києві, можна під'їхати навіть у суботу, що є зручною опцією для мене. Тому можу робити ароматну каву тепер 1 кліком не виходячи із офісу. Менеджери магазину чітко і зрозуміло пояснили, як користуватись, тому складнощів не передбачається.
Дмитро Морозний рекомендує цей магазин

Купив: Телевізор Samsung QE55Q60C, Замовлення №1334

Знайомий порадив мені цей магазин, бо в ньому достатньо зручно можна забирати з пункту вивозу товарів телевізори. Наприклад мій Самсунг на 55 дюймів. Менеджери допомогли перевірити на справність і налаштування підключення Samsung Smart TV. Обидві форми оплати доступними були і можливість поруч погрузити в машину свій телевізор і поїхати переглядати додому.
Андрій Трохимів рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Навушники з мікрофоном Sennheiser EPOS H3 Onyx Black (1000888) , Замовлення №1333

Обирав модель споміж 2 схожих. Знайшов адкватне співвідношення ціна/якість на цьому сайті. Хочу відмітити, що менеджер грамотно і точно відпвів на мої питання, особливо закількість динаміків у конструкції. Змогли обрати саму підходящу модифікацю під мої запити. Сказали, що зроблять для мене під замовлення через 3 дні. І таки через 3 дні отримав чітко своє замовлення на точці видачі. Дякую за точність і фаховість.
Никита 212 рекомендує цей магазин
22 травня 2024

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming A15 FA507NU Mecha Gray (FA507NU-LP101), Замовлення №1306

Sergio Yel рекомендує цей магазин
16 травня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Vivomove Sport Cool Mint Case and S. Band w. Silver Accents (010-02566-03), Замовлення №1215

Годинник сподобався, дякую магазину Electrone за якісне обслуговування та сервіс. Також хочу додати що ціни тут приємні
mr. Abrams рекомендує цей магазин
12 травня 2024

Купив: Телевізор LG 55UR8100, Замовлення №1153

Хороша ціна і швидка доставка, буду замовляти ще
Natalia S рекомендує цей магазин
12 травня 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame L10s Ultra (RLS6LADC), Замовлення №1152

Чудовий магазин, рекомендую
АЛЕКСЕЙ не рекомендує цей магазин
11 травня 2024

Купив: Мультимедійна акустика Edifier R1855DB, Замовлення №Відсутні

Після отримання товару подзвонив на контактний номер, пообіцяли прислати фіскальний чек, але до сих пір крім оплати через нову пошту нічого не маю, при цьому само собою ніякої гарантії теж без чека. Отримав 2 .05 .24 року Товар якісний, гарно звучить,але все може бути і ремонтувати в гарантійний період( якого я не знаю, бо немає чека ні гарантійного листа,є тільки 2 книги інструкції на різних мовах) за свій кошт не дуже хотілося б.
Роксолана01 рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame L10s Ultra (RLS6LADC), Замовлення №1122

Хороша якість і чудова ціна, швидке реагування на замовлення, однозначно рекомендую