vitalians рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Лопата штикова Fiskars Solid (1066716), Замовлення №360

Roman Tatusko рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Кухонна мийка Franke Maris MRG 110-52 (125.0701.776) гранітна - монтаж під стільницю - колір Онікс, Замовлення №1

Олег Голобородько рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Лопата штикова полегшена Fiskars White (1067519), Замовлення №2023467408

Процес покупки був швидкий, продавець приділив багато уваги. Приємно купувати в даному магазині.
Тарас Герчанівський рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Кухонна мийка Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL (143.0621.335) з тектонайта - врізна - оборотна - колі, Замовлення №1

Хороший сервіс, найнижчі ціни. Рекомендую!
Deggy рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Великий контактний сучкоріз Fiskars з загнутими лезами SingleStep (L) L39 112450 (1001430), Замовлення №Замовлення №320

Все чудово, товар відповідає заявлений характеристиці. Продавці все оформили вчасно.
Роман рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Кухонна мийка Franke Spark SKL 611-63 (101.0598.808, Замовлення №327

швидко , вчасно , рекомендую
Andriy рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Сучкоріз площинний Fiskars PowerGearX (L) LX98 112490 (1020188), Замовлення №323

Татьяна Плечистая рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Граблі віялові Fiskars Грабли Solid XL 135090 (1015645), Замовлення №11967

Приємне обслуговування, адекватна ціна, швидка доставка. Рекомендую.
Сергей Дытыненко рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Кухонна мийка Franke Maris MRX 110-50 122.0598.741, Замовлення №297

Чудовий магазин, кращі ціни, якісний сепвіс, вме швидко. Рекомендую!
Палермыч рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Граблі віялові Fiskars Solid (1066716), Замовлення №283849

Быстро отправили, цены одни из самых приятных, в общем рек