Ціна збігалась із заявленою на hotline
Taras рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №267496908

Забирав самовивозом у Львові, все пройшло супер. Сподобалось приємне спілкування операторів. Телефон бомба)) Рекомендую!
Міша Франков рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: Ноутбук MSI GF63 (GF63 12UDX-495XPL), Замовлення №262520536

atamanenko рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: Ноутбук Lenovo Ideapad Gaming (82K101F0PB), Замовлення №256954258

Сергей Матиенко рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №266219911

Найкраща ціна, своєчасне отримання, дякую
Eugene12 рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: Ноутбук Acer Nitro 5 AN517-42 (NH.QG8EP.002), Замовлення №260642953

Придбав в цьому магазині ноутбук Acer Nitro 5. Покупкою,роботою магазину,служби підтримки дуже задоволений. Після замовлення дуже швидко зв'язались, все роз'яснили, єдине - потрібно чекати десь до двох тижнів на замовлення через доставку товару із-за кордону. Але це нівелюється найнижчою ціною та гарним обслуговуванням магазину. Додатково замовив гравіювання, все було виконано дуже добре. Магазин рекомендую.
Simon A рекомендує цей магазин
7 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium (MU7A3), Замовлення №262924667

Швидко підтвердили на відправили, ціни співпадають, товара теж.
Юрій Савлук рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Ноутбук MSI GF63 (GF63 12UDX-495XPL), Замовлення №260405782

Oleg_d рекомендує цей магазин
21 жовтня 2023

Купив: Монітор ASUS ROG Swift OLED PG42UQ, Замовлення №258698797

олег рекомендує цей магазин
16 жовтня 2023

Купив: ASUS TUF Gaming A15 FA507NV (FA507NV-LP023W), Ноутбук ASUS TUF Gaming A15 FA507NV (FA507NV-LP023W), Замовлення №258888232

Дякую магазину і його продавцю, дуже задоволений покупкою,гарне обслуговування,ввічливий продавець,всім рекомендую
Поля Маліновська рекомендує цей магазин
7 жовтня 2023

Купив: Ноутбук Lenovo Ideapad Gaming (82K101F0PB) | Core i5-11320H | 15,6, Замовлення №257253755

Рекомендую магазин за гарне обслуговування, ввічливе спілкування, відповідність цін та характеристик. Магазин йде на зустріч та відповідає на всі питання, які цікавлять, знаходиться з вами на зв'язку. Якісно зробили додаткову послугу лазерне гравіювання клавіатури, гарний результат. Запропонували відмінити накладений платіж після огляду товару на пошті (відміняється за пару хвилин)- можна довіряти.