Alina Grinkevich рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: Смартфон Motorola G14 4/128GB Butter Cream (PAYF0028), Замовлення №10017067

Магазин, де цінують своїх клієнтів! Чудовий вибір товарів і допомога у їх виборі роблять шопінг тут приємним і легким.
Евгений рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Мережевий зарядний пристрій Samsung 45W Travel Adapter (with Type-C cable) Black (EP-TA845XBE), Замовлення №10017065

Вражений асортиментом товарів і рівнем сервісу у цьому магазині. Консультанти завжди привітні та готові допомогти вибрати найкращий варіант. Я завжди знаходжу все, що мені потрібно тут.
Denis рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 3 Active Black (BHR7266GL), Замовлення №10017064

Чудове місце для покупок! Персонал дуже уважний і ввічливий, завжди раді допомогти. Великий вибір товарів на будь-який смак та гаманець, а акції роблять покупки ще більш приємними.
Рома рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Смартфон Motorola Moto G84 12/256GB Midnight Blue (PAYM0011), Замовлення №10017063

Замовляв в цьому магазині на подарунок брату. Все круто!
Віктор Пилипенко рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: Смартфон ZTE Blade V50 Design 8/128GB Black, Замовлення №10017062

Вражаюче враження від магазину! Доставка була неймовірно швидкою і продукти виявилися відмінної якості.
Антон Ковтуненко не рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Хотів купити: Motorola Edge 40 8/256GB Eclipse Black (PAY40042), Смартфон Motorola Edge 40 8/256GB Eclipse Black (PAY40042)

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не можна купити товар і розрахуватися картою. тільки перекази на карту (не на рахунок по IBAN) або готівка. Телефон писали що у наявності, а ле переміщали його 2 дні. не раджу магазин хоч і ціни мінімальні
Відповідь представника «K-and-T»
Напишіть будь-які дані стосовно звернення до нашого магазину, наприклад номер замовлення, або останні 4 цифри номеру телефона (з якого телефонували).
Vlad рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Смартфон Motorola Edge 40 8/256GB Viva Magenta (PAY40085), Замовлення №10017061

магазин спокійно рекомендую!
Оксана Барковська рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 13C 8/256GB Navy Blue, Замовлення №10017058

Вражена швидкістю та якістю обслуговування! Інформація надавалась зрозуміло, а команда показала виняткову дружелюбність і професіоналізм
Настя Федоренко рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Мережевий зарядний пристрій Apple USB-C Power Adapter 20W (MHJE3), Замовлення №10017039

Якщо шукати ідеальне місце для покупок - то це саме воно. Вибір величезний, а сервіс просто на висоті!
Дмитро рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Мережевий зарядний пристрій Samsung 45W Travel Adapter (with Type-C cable) Black (EP-TA845XBE), Замовлення №10017041

Супер швидка доставка, і якість товару просто на вишку. Ваш сервіс заслуговує на велике спасибі!