Валентин рекомендує цей магазин
30 листопада 2023

Купив: Мережевий зарядний пристрій Apple USB-C Power Adapter 20W (MHJE3), Замовлення №10016415

я впевнено заявляю, що це місце, де я буду робити свої покупки і рекомендувати його всім своїм друзям. Дякую за позитивний досвід, і я з нетерпінням чекаю на нові можливості для онлайн шопінгу в вашому магазині!
Алина рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Мережевий зарядний пристрій Apple USB-C Power Adapter 20W (MHJE3), Замовлення №10016416

Belka11 рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Мережевий зарядний пристрій Apple USB-C Power Adapter 20W (MHJE3), Замовлення №10016387

Взагалі подобається магазин, а саме тут сподобалось відношення співробітників до клієнта
Vladyslav рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: Мережевий зарядний пристрій Samsung 25W PD Power Adapter (w/o cable) Black (EP-TA800NBE), Замовлення №10016390

Дуже круте місце, з кращими консультантами та сервісом.
Ekaterina Andreeva рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Купив: Мережевий зарядний пристрій Apple USB-C Power Adapter 20W (MHJE3), Замовлення №10016358

по ціні і умовах за все домовилися - порадили, розказали Окремий + : Руслані - все чітко і швидко вирішила всі питання.
Tatsiana Dubovaya рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: Мережевий зарядний пристрій Samsung 25W PD Power Adapter (with Type-C cable) Black (EP-TA800XBE), Замовлення №10016359

Сподобалось відношення до покупця, кваліфіковані консультанти, швидко та якісно вирішуються питання з приводу купівлі техніки, рекомендую!
Sofia рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Мережевий зарядний пристрій Apple USB-C Power Adapter 20W (MHJE3), Замовлення №10016360

Подовається цей магазин, привітний персонал, готовий швидко та легко вам допомогти, неодноразово купувала тут різну техніку, мені сподобалось всіма покупками задоволена. Дякую
Євген Морозенко рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: Мережевий зарядний пристрій Kakusiga KSC-811 40W White, Замовлення №10016272

Великий вибір,компетентні продавці-консультанти.Тільки хороші враження
Сергій Шишкін рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Мережевий зарядний пристрій Apple USB-C Power Adapter 20W (MHJE3), Замовлення №10016250

Магазин, який особисто мені подобається і завжди рятує з покупками. Консультанти грамотні, не губляться. Рекомендую до покупок.
Олена рекомендує цей магазин
7 листопада 2023

Купив: Мережевий зарядний пристрій JOKADE JB003 FENGXIANG Black, Замовлення №10016252

Хороша якість, помірні ціни, доставка, обслуговування.