Joesco рекомендує цей магазин

Хороший магазин гуми.
MinoTav рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: Літні шини Michelin Primacy 4 (195/65R15 91H), Замовлення №3001

Моя вторая покупка в этом месте, цены в целом устраивают! Жалко нет бесплатно доставки(( или какой то скидочной системы. Консультанты молодцы -посоветовали отлчный вариант.
Serum рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Michelin Pilot Sport 5 225/55 R17 101Y, Замовлення №2097

Хотілось висловити подяку магазину за оперативність, а також знання своєї справи, манери спілкування. Придбав шини 1 квітня, сказали що відправлять в той же день (але думав на день дурака розводять), а вийшло що дійсно відправили, все було в наясності. Дякую за швидке виконання замовлення.
Whirlwind рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Літні шини Rosava Itegro (185/70R14 88H), Замовлення №3086

Оптимальна ціна, широкий вибір шин
Rockseeker рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Michelin CrossClimate 2 195/65 R15 95V XL, Замовлення №3334

Замовив в два кліки і отримав через 2 дні! Сподобалося, що без передоплати і привабливою ціною, дешевше не знайшов. Сервісом задоволений. Буду вашим клієнтом
Бурневич Дмитрий рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Tigar UHP 215/50 R17 95W XL, Замовлення №2212

Всегда помогут сделать правильный выбор, подскажут, консультанты толковые. Соотношение цена – качество супер. Рекомендую всем! !
Олег_1 рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: Pirelli Cinturato P7 P7C2 205/55 R16 91V, Замовлення №1805

Гарні ціни,сервіс и досить швидка робота.
Tonadas рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Michelin Pilot Sport 5 225/40 R19 93Y XL FSL., Замовлення №1703

Хороший вибір якісних шин за доступними цінами. Великий склад. Швидко оформили. "Перевзули" зі знижкою. Професіонали. Рекомендую!
Александр Перевозник рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Літні шини Premiorri Via Maggiore (185/65R14 86T), Замовлення №1976

Советую магазин. По феншую: заказал, получил, установил, наслаждаюсь))
Федорченко Наталія рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Michelin Pilot Sport 4 205/55 R16 91Y, Замовлення №1822

Замовлення виконано вчасно. Персонал допоміг мені з вибором гуми.