Олег_1 рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: Pirelli Cinturato P7 P7C2 205/55 R16 91V, Замовлення №1805

Гарні ціни,сервіс и досить швидка робота.
Tonadas рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Michelin Pilot Sport 5 225/40 R19 93Y XL FSL., Замовлення №1703

Хороший вибір якісних шин за доступними цінами. Великий склад. Швидко оформили. "Перевзули" зі знижкою. Професіонали. Рекомендую!
Александр Перевозник рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Зимові шини Premiorri Via Maggiore (185/65R14 86T), Замовлення №1976

Советую магазин. По феншую: заказал, получил, установил, наслаждаюсь))
Федорченко Наталія рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Michelin Pilot Sport 4 205/55 R16 91Y, Замовлення №1822

Замовлення виконано вчасно. Персонал допоміг мені з вибором гуми.
Сергей рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Michelin Primacy 4+ 205/55 R16 91H, Замовлення №1917

Місяць тому взяв шини. Сервіс зручний, процес організований непогано. Потрібна модель була в наявності на складі , відправили відразу. На наступний день вже були в мене на руках. Цінова політика 4/5, а вибір досить великий.
Дмитрий рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Tigar High Performance 205/55 R16 94V XL, Замовлення №1118

Хороший магазин шин и дисков
Кипиченко Максим рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: Зимові шини Matador Hectorra 5 (195/65R15 91T), Замовлення №1349

магазин сподобався обслуговуванням. відправили замовлення швидко, не довелося чекати кілька днів. все чудово – ціни на сайті відповідають реальним. задоволений та всім рекомендую до співпраці.
Місюра Сергій рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Tigar High Performance 215/60 R16 99V XL, Замовлення №898

Сервіс все краще та краще з кожним роком!
Rexstone рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Pirelli Winter Sottozero 2 245/40 R20 99V Run Flat, Замовлення №633

Не вперше тут купую гуму, дуже непогані менеджери з підбору гуми, ціни теж прийнятні, один мінус треба купувати сезонну гуму за довго вперед тому що попит на товар великий і коли треба буде перевзутися то гуму можуть вже розібрати і доведеться або чекати або купувати щось інше.
Yerigan рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Зимові шини Premiorri Via Maggiore Z Plus (195/65R15 91H), Замовлення №783

Хороший шинный магазин. Большой выбор. Работают шустро.