Yaroslav Plotnitsky рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Sigma AF 24-70mm f/2,8 DG DN Art (Sony-E) , бездзеркальний фотоапарат Sony Alpha a7C II body Black (ILCE7CM2B), Замовлення №234567730

Иоанн Бильчик рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Sony ZV-1 II (ZV1M2/B. CE3), Замовлення №234583424

Дуже задоволений покупкою! Швидка доставка, гарний сервіс
Homer Simpson G-I рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: (Sony Alpha a7C Body Black (ILCE7CB), Tamron 28-75mm f/2.8 Di III VXD G2 (A063) (Sony E), SanDisk 12, Замовлення №№234392660

Все пройшло добре. Проконсультували по телефону, товар забирав власноруч у Києві зі складу, хоча такої опції і немає, але пішли на зустріч. Все перевірив на місці. Рекомендую.
Yaroslav Liakhnovskyi рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: карта памяті, обєктив z 70-200 f 2,8, бездзеркальний фотоапарат Nikon Z6 II Body (VOA060AE), Замовлення №№234224588

Чудовий магазин. Рекомендую.
CrueI рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Sigma AF 23mm f/1.4 DC DN Contemporary (c023) (Fuji-X), Замовлення №№234129586

Все пройшло чудово, товар був відправлений вчасно, на якість немає жодних нарікань, комунікація добра, буду замовляти в цьому магазині ще
Georg Nechaev рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Планшет Samsung Galaxy Tab S8 Plus 12.4 8/256GB Wi-Fi Graphite (SM-X800NZAB), Планшет Samsung Galaxy Tab S8 Plus 12.4 8/256GB 5G Dark Grey (SM-X806BZAB), Замовлення №233921643

Купував в цьому магазині, задоволений. Усе відповідає опису і відправили оперативно. Рекомендую.
Valentina Torgan рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Купив: Портативна ігрова приставка Valve Steam Deck OLED 512 GB, Замовлення №233897800

Брала на подарунок з відправкою одразу отримувачу подарунку. Весь персонал дуже приємний у спілкуванні, все пояснюють. Оплата була одразу повністю, все офіційно на рахунок. Відправка була у той же вечір (після оплати одразу написалу в який час відправлять). Були особисті нюанси з додатком Нової пошти, які магазин вирішив для мене. Отримувач подарунку безмежно щасливий, перевірив - все в ідеальному робочому стані. Дуже рекомендую - приємний персонал, ціна, швидкість, якість, гарантія!
Оксана Солдатенко рекомендує цей магазин
10 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Dual SIM Deep Purple (MQ8A3), Замовлення №233038099

Чудова комунікація з продавцем! Однозначно рекомендую!
Александр Фирсов рекомендує цей магазин
9 грудня 2023

Купив: Ноутбук HP ZBook Firefly 16 G9 (6K386AV_V1), Замовлення №233824757

Anton рекомендує цей магазин
9 грудня 2023

Купив: Sony ZV-EV1 та Sony SELP 16-35 mm, Замовлення №233825177

Придбав фотокамеру з об?єктивом в Dream. Ціна на день продажу була однією з нафкращих. Дуже оперативно та якісно все організували. Дяка