Александр Примак рекомендує цей магазин
16 серпня 2018

Купив: Навушники TWS Apple AirPods (MMEF2), Замовлення №1355

Заказ оформил на сайте. Перезвонили через 5 минут. Подтвердили наличие, сориентировали по срокам доставки. Курьер приехал раньше, подождал. Всё отлично. Рекомендую
YATV рекомендує цей магазин
29 липня 2018

Купив: Електронна книга з підсвічуванням Amazon Kindle Voyage, Замовлення №1292

Рекоменду этот магазин! Я обзвонил в пятницу/субботу все магазины которые предлагали Amazon Kindle Voyage на хотлайне.... И только этот магазин смог продать мне товар в субботу, с условием что оплата будет по терминалу в момент получения. Красавчики! Спасибо Вам.
Alexey Stepovoy рекомендує цей магазин
21 липня 2018

Купив: Apple Pencil MK0C2 для iPad Pro, Замовлення №1201

Срочно нужны были стилусы для айпадов. Позвонил, менеджеры приняли заказ быстро, на следующий день уже забрал. Доволен оперативностью!
Аaaaa не рекомендує цей магазин
20 липня 2018

Хотів купити: Смартфон OnePlus 6 8/128GB Midnight Black

Цена не соответствует тому что на хотлайн. Потом звонят и уговаривают купить дороже. На отказ говорят: "не проблема". Сайт кривой и на странице one plus написано huawei.
Дмитрий Галыч рекомендує цей магазин
17 липня 2018

Купив: Навушники TWS Apple AirPods (MMEF2), Замовлення №1211

В субботу заказал, в воскресенье уже были у меня в городе.Быстро, оперативно, рекомендую.
Дмитрий Лавришин рекомендує цей магазин
12 липня 2018

Купив: Смартфон LG G6 Plus 128GB Black, Замовлення №1198

Покупка прошла гладко и быстро.
Тарас Перцович рекомендує цей магазин
4 липня 2018

Купив: Електронна книга з підсвічуванням Amazon Kindle Paperwhite (2016) Black, Замовлення №1179

Замовив дзвінок, отримав вичерпну інформацію по електронній книзі котра мене цікавила, зробив замовлення та оплатив і на наступний день отримав товар. Магазин рекомендую, чудове обслуговування.
dobry рекомендує цей магазин
23 червня 2018

Купив: Фітнес-браслет Fitbit Alta Small HR Black

Заказ получил на следующий день.При получении ждал приятный и полезный подарок.Менеджер помог настроить браслет.
Nineman рекомендує цей магазин
21 червня 2018

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S8 64GB Black (SM-G950FZKD)

Mykola Onischenko рекомендує цей магазин
13 червня 2018

Купив: Електронна книга з підсвічуванням Amazon Kindle Paperwhite (2016) Black, Замовлення №1096

Відповідь представника «EDAM»
Миколо Дмитрович, дякуємо за відгук! Не так часто зустрічаються настільки приємні й допитливі покупці. Зі свого боку обіцяємо приємні бонуси при будь-яких майбутніх покупках у нас. Хай щастить!
Навзаєм!
13 червня 2018 Відповісти