Артем Прокопенко рекомендує цей магазин
5 серпня 2023

Купив: Зарядна станція NIKOTA META-2000-LFP 1152Wh, Замовлення №#211937-1

Магазину дякую за оперативність доставки (замовив о 16 год в п'ятницю, отримав о 18 год кур'єром по Києву) і можу рекомендувати.
БіБоМ рекомендує цей магазин
10 липня 2023

Купив: тюнер World Vision T625A, Ресивер наземного мовлення World Vision T625A, Замовлення №211477-1

Вадим Карпенко рекомендує цей магазин
26 травня 2023

Купив: Зарядна станція NIKOTA META-2000-LFP 1152Wh, Замовлення №#210767-1

Замовив, на наступний день вже приїхало, брав через НП накладним платежем. Приїхало все в оригінальній упаковці, надійно запакований, все дуже якісно і працює без проблем, ніяких нарікань не має.
Евгений Фесюра рекомендує цей магазин
9 лютого 2023

Купив: TP-Link Archer AX10 WiFi6, Замовлення №1650-2

Придбав роутер, все пройшло швидко і без будь-яких проблем. Товар і магазин рекомендую. Придбав багато різних приладів, все працює без проблем. Продавці привітні і допоможуть у виборі, якщо є така потреба.
Елена Белякова не рекомендує цей магазин
25 грудня 2022

Купив: uClan T2 HD SE Metal с универсальным пультом, Замовлення №Заказ #207688-1

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару

тюнер не работает пульт не включает меню и вообще ничегоооо не включает!!!!! батарейки потекшие это что за тюнер???? вы откуда его достали хоть бы батарейки проверили !!!!
Представник магазину «Agsat.com.ua»
Здравствуйте. Свяжитесь с нашим сервисом - выполним замену. Такое могло произойти из-за того, что на складах сейчас очень сложно выдерживать необходимый для элементов питания температурный режим.
26 грудня 2022 Відповісти
Yaroslav Petryna не рекомендує цей магазин
18 лютого 2022

Купив: Плата для Т2 антени

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, повернення товару, сервісна підтримка

Відправили не робочу плату, можна сказати мертву. Тому краще перевіряти!!!
Краще не замовляти!
30 травня 2023 Відповісти
Gelo-67 рекомендує цей магазин
21 серпня 2021

Купив: World Vision T624A-World Vision T625A Lan, Замовлення №198127-1

ВСЕ прошло без проблем!!! Покупка, обмены. Менджеру,, Илье СПАСИБО!
Николай не рекомендує цей магазин
15 червня 2021

Купив: Uclan ustym 4K pro, Замовлення №20400235851088

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, повернення товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

В приложении новой почты было указано все выплаты 2864 грн , но пришёл забирать товар , а они говорят есть скрытый платёж 70 грн - мол за то что деньги Agsat получит за транспортировку их , они специально так указали , и мене пришлось домой идти и опоздать на работу , из за этого скрытого платежа , который нигде не был указан . Досвидания agsat
MadeBySex не рекомендує цей магазин
25 грудня 2020

Хотів купити: X96 mini, Замовлення №192168-1

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

Відповідь представника «Agsat.com.ua»
К сожалению редко, но такие ситуацию случаются. Со своей стороны сделали все, чтобы клиент остался доволен - выполнили доставку товара клиенту в воскресенье.
Help не рекомендує цей магазин
30 листопада 2020

Купив: uClan Ustym 4K PRO, Замовлення №190788-1

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: оформлення замовлення, асортимент