temp не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Хотів купити: Чохол GETMAN Ease logo Xiaomi Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro, Redmi Note 7S Transparent, Динамик Sony Xperia Z5 Compact Mini E5803 / Xperia Z5 Compact E5823 Полифонический (Buzzer) Original

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару

POWER ПК не рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Акумуляторна батарея Merlion 6V 6Ah AGM (GP660F1), Замовлення №127892

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Стас Андреев не рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Хотів купити: Стаціонарний медіаплеєр AM8 4/32GB

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Заявленного товару нема в наявності , хочуть гроші наперед без будь якої гарантіі.
-VlaD- Viper не рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: Аккумулятор Verico Loop Energy AA / R6 1700mAh USB Type-C, Аккумулятор Verico Loop Energy AA / R6 1700mAh USB Type-C Li-ion 4шт (1UDBT-A1WEAC-NN), Замовлення №140322

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару

221 Oleksiy Savenok не рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: Дисплей iphone 7 ips, Замовлення №128360

Сподобалося: фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Звʼязались зі мною після 100500 дзвінків їм і виявилось що гвинтики всередині біля динаміку подерли фарбу, бо туди був не тей вкручений гвинтик, хоча сам туди я не ліз і мав справу з кнопкою і самим дисплейом, мені абсолютно відмовили, тепер я котрий невдаха з бракованим дисплеем від акс юа
10 лютого 2024 Відповісти
Сергей не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
5 лютого 2024

Купив: Навушники з мікрофоном D-Fi Tuning Black, Замовлення №125812

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Дуже захопливо чекати повернення коштів 3-4 дні, в той час коли оплата пройшла меньше ніж за 6 хвилин.
Маргарита 07 не рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: Батарея Huawei p smart plus 2018, Задня кришка Huawei p smart plus зі склом Original, Замовлення №116122

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару

Замовляла на даному сайті акумулятор та задню кришку, пришли копії що акумулятора що кришки, хоча на при замовленні написано що оригінал, батарея може тримати наприклад 32%, заглючить телефон після перезавантаження буде 5%,задня панель з кривою камерою, і як вказано вижче копія. Не рекомендую цей магазин!!!
Michael не рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Хотів купити: Защитное стекло 1TOUCH Full Glue для HUAWEI

Замовлення №655331 зробив через особистий кабінет. Подзвонили на наступний день ближче до вечора, Я підтвердив замовлення. Хоча у коментарях просив не дзвонити на підтвердження замовлення. Після цього вони скасували це замовлення. При цьому товарна позиція на сайті є актуальною. Дзвонив їм - хотів дізнатися причину відмови. Трубку не беруть, хоча мій номер у них ідентифікується і не передзвонюють. НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЕЙ МАГАЗИН - ТАК ЯК ВІДНОСЕННЯ ДО КЛІЄНТІВ ПОГАНЕ.
Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Надайте, будь-ласка, актуальний номер замовлення, щоб ми могли розібратися в ситуації. Номер №655331 не є номером замовлення.
Vadym Chub не рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Акумулятор Xiaomi mi9/ BM3L, Замовлення №173957

Батарея з гарантією у 12 міс. здулась через 5. Почав писати за повернення на всі контакти. Відповіді не було. Десь через тиждень передзвонили. З того часу вже місяць майже пройшов. Зараз АКБ лежить на пошті і її ніхто не забирає. Людині поставив старий акумулятор. Дзвоню кожен день - кажуть "Передамо логістам". Мабуть куплю новий в іншому місці.
Сергей Попков не рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Хотів купити: Аккумулятор Xiaomi Redmi Note 9 (5000 mAh)

Не сподобалося: відвантаження товару

Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Надайте, будь ласка, актуальний номер замовлення, щоб ми могли розібратися в ситуації.