Ціна збігалась із заявленою на hotline
Роман не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: ремонт телефону

2 рази їхав в обрані часи коли є майстер, світло, щоб тільки розібрали телефон і перевірили що у них дохлі батареї, жах, а не сервіс. також тепер в мене корпус не геметичний. на звернення чому чому так, навіть вибачте що так сталося не сказали.
Володимир Барабаш не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
23 липня 2024

Купив: Повербанк Blow PB40AW 40000 mAh 20W White, Замовлення №133347

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

16 липня замовив паурбанк (замовлення 133347), оплатив, обіцяли відправити "завтра". Це "завтра" триває вже тиждень, стандартні відписки, сьогодні вже перестали відповідати на дзвінки і повідомлення, прийшлось звертатись в ПриватБанк, щоб вони робили офіційний запит на повернення коштів на ФОП, куди я платив. Зміню свій відгук,якщо отримаю паурбанк або повернення своїх коштів,але поки отака ситуація.
Доповнюю коментар. Після купи відгуків і писанини зі мною все таки зв\'язались і відправили товар. Сподіваюсь, що завтра отримаю паурбанк в належному стані
24 липня 2024 Відповісти
Повербанк на 10 ий день після оплати все таки отримав, так що знімаю всі свої претензії. Магазину треба попрацювати над роботою з клієнтами і не казати "завтра", а чесно казати про строки відправки, бо якщо це подарунок чи людина на щось розраховує, то така велика затримка неприпустима.
Вчора Відповісти
сергей косенко не рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Хотів купити: павербанки, Зовнішній акумулятор (павербанк) Xiaomi Redmi Power Bank 20000mAh Black (VXN4304GL)

Не зміг придбати замовлені павербенки через відсутність продавця на робочому місці більше 30 хвилин. Після звернення до оператора дівчинку повернули на робоче місце, але через її зухвалу поведінку я був змушений відмовитися від обслуговування в даному магазині. На даний час моя скарга на дії продавця адміністрацією AKS не розглянута. Є досить цікаве відео мого спілкування з працівником. Виявляється, вона захотіла пообідати... Замовлення № 139742
Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Дякуємо за наданий відгук! Ваша скарга була прийнята, відповідь була надана Вам на Вашу електрону пошту. З повагою, AKS.ua
Ann Ann не рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Хотів купити: Скло та чохол до смартфона Redmi Note 13 4G

Якщо будете мати справу з цим магазином ні в якому разі не оплачуйте товар наперед. Замовлення було зроблене ще в пн, в пт досі не відправлено, на 90% телефонних дзвінків не відповідають (автовідповідач або скидують дзвіеок). Одного разу в чт (на 3й день після оформлення замовлення) вдалося в додзвонитися, сказали відправлять в той самий день. По факту - набрехали. Ніякої відправки не було. Гроші взяли - товар не відправляють, на спроби контакту не ідуть.
Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Надайте, будь ласка, номер замовлення, щоб ми могли вирішити Вашу проблему. З повагою, AKS.ua
Замовлення вже отримане. Але по суті відгуку все написане вірно - обіцяли відправку в Ср - не відправили (буває - тут без питань), перенесли на Чт - і знов не відправили. Тобто, замовлення оплачене в Пн, яке було потрібне на Сб, і на цьому наголошувалось, - відправлено було тільки в Пт. Відправлення доставлене було вчасно тільки завдяки оперативній роботі служби доставки і за збігом обставин не далекій відстані перевезення. Також, скло доречі, було від іншої моделі смартфона хоча і мало всі необхідні маркування на упаковці - від Redmi Note 13 4G там тільки загальний "універсальний" розмір екрану, тому більш-менш сіло по розміру.
23 липня 2024 Відповісти
jnt2007 не рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Хотів купити: Акумуляторна батарея Merlion 12V 7Ah GEL (GL1270F2 GEL)

Не рекомендую цей магазин нікому. Замовлення було оформлене в понеділок на товар, що в наявності, але в четвер ввечері його досі не відправили. Навіть не зв'язались. Додзвонитись неможливо: всі оператори зайняті або просто скидають коли в черзі. Відмінити теж невідомо як, в кабінеті такого функціоналу немає, в телеграмі не відповідають. Я не очікував такого рівня сервісу від магазину зі стількома філіалами.
Відповідь представника «AKS.ua»
Александр Слободянюк не рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Купив: Батарея до OnePlus Nord N10 5G , Дисплей Huawei PSmart 2019 з тачскріном та рамкою , Дисплей OnePlus Nord N10 5G з тачскріном та рамкою, Лоток для sim-карти Huawei PSmart 2019, Замовлення №118489

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Прислали не той дисплей що замовляв, а взагалі до якоїсь іншої моделі телефону. Після відправки дисплею на обмін зв'язок з магазином пропав, не відповідають абсолютно, ні на дзвінки, ні в телеграмі, ні по електронній пошті. Гроші за товар оплачені - товару немає. Ось такий досвід співпраці з даним магазином, висновки робіть самі.
Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Дякуємо за відгук! Нам прикро, що Ви зіткнулися з даною проблемою. На жаль, як ми вказуємо на сайті - є проблеми з телефонією, ми також з Вами зв'язувалися 16.07 та 17.07, були поза зоною, але це допустимо з-за проблем зі зв'язком з-за відсутності світла. Ваше повернення оглянули та прийняли ввечері 18.07, а 19.07 з Вам зв'язався менеджер попросив реквізити та повернули кошти в той самий день.
dianaaaaaaa не рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Хотів купити: щипці (качкодзьоби) ProsKit PM-396I

ВладАбсолютный рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Купив: Вентилятор портативный Eternal Classics F1 в ассортименте, Вентилятор портативный Eternal Classics SS-2 Чёрный, Замовлення №114018

Купував ветилятори. Спека дуже сильна, поруч був магазин акса, то швидко придмав. Були в наявності на магазині. Працюють добре рятують в такі дні.
Dmitriy Zabirnik не рекомендує цей магазин
10 липня 2024

Купив: Акумулятор Realme 6 Pro (4300 mAh) 12 міс. гарантії, Задня кришка корпусу Realme 6 Pro, Замовлення №110897

Купляв в цьому магазині рік тому батарею для телефону. Пройшов рік,а батарею доводиться знов змінювати, її роздуло так,що тріснула задня кришка телефону. 05.07 оформив замовлення на задні кришки телефону, бо їх просто нема ніде, оплатив - далі зворотнього зв'язку жодного немає. Світло вимикають у всіх,і всі працюють в однакових умовах. Ставлення до покупця - жахливе.
DmitriyP. не рекомендує цей магазин
7 липня 2024

Купив: Дисплей Xiaomi Mi Note 10, Mi Note 10 Pro, Mi Note 10 Lite, Mi CC9 Pro з тачскріном, оригінал, Black, Замовлення №110119