Mari Gladysheva рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation (MME73), Замовлення №РН-1226/0039

Рекомендую магазин! Допомогли визначитись з моделлю, навушники оригінальні. Буду купувати тут й надалі
Денис_378 рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №1218/0020

Купляв на подарунок в цьому магазини. Навушники оригінальні, працює все добре! Обслуговуванням задоволений! Рекомендую
BLACK RABBIT рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Plus 128GB Midnight (MQ4X3), Замовлення №PH-1212/0056

Стас Климчук рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення № РН 1129/0046

Купую вже не перший телефон, дуже задоволений покупкою
iStifler рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №Р-Н-1204/0027

Оновив собі навушники, дуже класні, просто ракета! Дякую менеджерам що допомогли і розказали про різницю в моделях. Класний магазин і приемні ціни на техніку!
Vladislav50 рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2), Замовлення №РН-1204/0004

Навушники - оригінал. Ціна відповідає сайту. Зручне розташування магазину. Рекомендую!
Yaroslav 33 рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation with Lightning Charging Case (MPNY3), Замовлення №РН-1128/0031

Купував дівчині на подарунок, дякую за оперативність , отримав замовлення в той же день. Буду рекомендувати Ваш
KsenijaVEN рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium (MU7A3), Замовлення №1124/0003

Не перший рік вже купляю в цьому магазині, так як ціни найприємніши! Хотіла собі оновити свій старенький телефон на новий! Обслуговуванням як завжди задоволена! Дуже дякую за знижку на захисний чохол!
Anton_gRiB рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2), Замовлення №1119/0024

За рекомендацією знайомих купив навушники в цьому магазині! Навушники оригінальні! Тепер і я буду рекомендувати цей магазин!
Valya54 рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation with Lightning Charging Case (MPNY3), Замовлення №РН-1108/0014

Покупала наушники на подарок. Консультанты помогли определиться с выбором, подарок очень понравился! Спасибо!