Kostya_ll рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 128GB Midnight (MPUF3), Замовлення №0423/0001

Купляв в цьому магазині і цікавила саме ця модель. Телефон був в наявності, новий! Працює все добре! Рекомендую
Don Sa рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №РН-0421/0011

Покупаю в этом магазине уже не первый год, всегда доволен обслуживанием. Наушники оригинальные, цена радует)
SV2022 рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB eSIM Blue Titanium (MTQV3), Замовлення №РН-0409/0026

Як завжди супер круте обслуговування, швидка доставка і дуже класний вибір аксесуарів! Купую тут вже не перший свій телефон , дуже задоволена!
Мария Жучок рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 128GB Pink (MTP13), Замовлення №РН-0408/0033

Купувала у цьому магазині. Швидко привезли моє замовлення і допомогли з налаштуванням. Задоволена!
Алексей Алексей рекомендує цей магазин
7 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03), Замовлення №РН -0329/0015

Найкраща ціна !! Гарне , а головне швидке обслуговування, дякую!
Senya454512 рекомендує цей магазин
7 квітня 2024

Купив: Apple Watch SE 2 GPS 40mm Starlight Aluminium Case with Starlight Sport Band S/M (MR9U3), Замовлення №РН0407/0009

Придбав цей годинник ! Повністю всім задоволенний , обслуговування на нацвищому рівні ! Всім задоволенний .Дякую
Даша Д рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation (MME73), Замовлення №РН-0403/0007

Дякую за допомогу у виборі навушників, так як купувала на подарунок , якісна консультація, обслуговуванням задоволена.
Natalia1477 рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 256GB Black (MTP63), Замовлення №PH-0401/0001

Купували дочці на подарунок телефон. Ввічливий персонал,допомогли все налаштувати та підключити.Будемо й надалі все тут купувати.
Artem SV рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB eSIM Natural Titanium (MU683), Замовлення №РН-0401/0029

Все супер, телефоном задоволений. Рекомендую
Maria2105 рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation with Lightning Charging Case (MPNY3), Замовлення №PH-0330/007

Замовляла доставкою новою поштою в Одесу. Після оплати в той же день відправили, на наступний день отримала нові навушники. Рекомендую магазин!