Броварчук Марія рекомендує цей магазин
22 квітня 2023

Купив: Pirelli r18, Замовлення №39608

Класний магазин, великий вибір шин, підхід продавців на високому рівні
Віктор Михай2 рекомендує цей магазин
18 квітня 2023

Купив: Goodyear 17, Замовлення №39673

Співробітники магазину привітні і консультацію по товару дають на вищому рівні. Я вважаю за краще купувати шини тільки в цьому магазині, у них товар якісний.
Арина Соловьева рекомендує цей магазин
16 квітня 2023

Купив: Шини 215/55, Замовлення №39593

Дуже комунікабельний і пунктуальний продавець. Рекомендую до співпраці!!!
Гнатюк Галина рекомендує цей магазин
7 квітня 2023

Купив: Літні шини Pirelli Scorpion Verde (225/65R17 102H), Замовлення №39647

Все класно, швидко, якісно, дуже великий вибір за доступною ціною)))))
Константин Харин не рекомендує цей магазин
29 березня 2023

Хотів купити: Літні шини Hankook Ventus Prime 4 SUV K135A (225/65R17 102H)

Відповідь представника «Ваши Шини»
Шановний клієнте, Дякуємо вам за відгук про наш магазин. Ми дуже шкодуємо, що ваш досвід покупки не був задовільним. Ми розуміємо, що для вас було неприємністю не отримати швидко шини, оскільки ці шини під замовлення з заводу. Ми офіційні передставники HANKOOK та деяких інших брендів і маємо можливість пропонувати товар напряму з заводу, тому у нас є можливість тримати найдешевшу ціну на ринку. Всі замовленні шини приїзжають до нас 1-2 місячний термін в залежності від розміру. По прибуттю товару ми сповіщаємо клієнтів та відвантажуємо його до них. Хочемо звернути вашу увагу на те, що ми завжди намагаємося надавати нашим клієнтам якісне обслуговування та оперативну доставку, проте у даному випадку виникло не порозуміння з термінами виконання замовлення, (це не переміщення між складами в Україні). Наші співробітники завжди ставлять інтереси клієнтів на перше місце, тому ми дуже вдячні за ваш відгук, який допоможе нам вдосконалювати наші процеси. Якщо ви все ще зацікавлені у придбанні шин, будь ласка, зв'яжіться з нами, і ми зробимо все можливе, щоб ви були задоволені своєю покупкою. Зі своєї сторони гарантуємо поставку товару та фіксацію ціни без передоплат. Ще раз дякуємо вам за ваш відгук і сподіваємося на можливість виправити наші помилки і отримати вашу довіру. З повагою, Команда магазину Ваші шини.
Kiun рекомендує цей магазин
17 листопада 2022

Хотів купити: Hankook ventus prime 3, Замовлення №16611

Покупкой доволен, цена актуальна, наличие тоже
tvn12031962 не рекомендує цей магазин
25 жовтня 2022

Хотів купити: KUMHO ECSTA HS51 205/65/R15 94 V, Замовлення №16288

На предварительный звонок никто не ответил. После заказа никто не перезвонил. Цену поменяли в большую сторону.
Vitaliy Marchuk рекомендує цей магазин
27 липня 2022

Купив: Літні шини Michelin Primacy 4 (215/60R17 96H), Замовлення №15450

Sergey Verbov рекомендує цей магазин
8 грудня 2021

Купив: Шины Michelin X ise Snow 255/65 R18

Рекомендую магазин. Заказал колеса, в наличии не было, оставил предоплату 2600 через 2 недели колеса привезли. Перезвонили и накануне перечислил доплату 23425 грн. Колеса забрал, все отлично! Спасибо ребятам!
Victor Clime рекомендує цей магазин
16 листопада 2021

Купив: Літні шини Bridgestone BLIZZAK LM 005 (225/55R18 102V), Замовлення №13712

Купил у этих ребят зимние покрышки. Всё понравилось, спасибо! Общались вежливо, отправили быстро. Никаких вот этих "товар закончился, можем вам прислать по новой цене". Два предыдущих магазина именно так и делали, ужасно не люблю такое. В данном случае, цена была именно такая, как было заявлено на сайте – молодцы! Просят небольшую предоплату, но это для меня не критично.