m1ndpower не рекомендує цей магазин
16 вересня 2015

Хотів купити: Замовлення №1173

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину

Не сподобалося: наявність, видача товару на складі

Nikolay Sem не рекомендує цей магазин
26 травня 2015

Хотів купити: SSD накопичувач Kingston SKC300S3B7A/120G

Сподобалося: замовлення через корзину

сделал заказ - ssd не оказалось в наличии, хотя на хотлайне заявлена цена намного ниже конкурентов, и висит/обновлятся уже очень много дней
Максим Вацик не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
24 травня 2015

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, сервісна підтримка

замовив товар через кошик з ранку, а подзвонили аж після обіду, що підкреслює їхню не пунктуальність. по друге - постійно треба до них надзвонювати і нагадувати, головне заплати їм, а вони якось тебе обслужать. і по третє- ціну вони завишили, а ніж написано на їхньому сайті. думаю що хоть із самим товаром не буде проблем, або з її гарантією. і всеж таки через їхнє обслуговування до клієнтів в мене склало погане враження, та недовіру. тож робіть правильні висновки "вчіться на чужих помилках".
Роман не рекомендує цей магазин
28 квітня 2015

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

Заказывал вчера через их сайт. После заказа решил перезвонить, уточнить. Их менеджер не смог посмотреть информацию по заказу, обещал перезвонить. Никто так и не перезвонил, а цена на их сайте уже выше.
7 квітня 2015

Заказал товар в телефонном режиме в 9.30. Предупредил, что очень важно и мало времени. Подтвердили наличие через 15 мин. (проверили) и предварительную отгрузку на 13.00. В 11.45 перезвонили - товара нет.
6 квітня 2015

Приобрел недавно Жесткий диск WD Scorpio Black WD5000BPKT. Цена отличная. Работает пока не жалуюсь. Доставка была произведа очень быстро. Буду еще заказывать!!!
9 березня 2015

Купив: SSD накопичувач Kingston SV300S37A/240G

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Все четко от оформления через корзину до самовывоза. Магазину + !
Eugene не рекомендує цей магазин
17 вересня 2014

Не прошло и пол-века как прислали, наконец-то, заказанный комплект памяти... Правда, не совсем тот, что заказывал - прислали вариант подешевле. И не сразу. Видимо, сперва решили, что мне и половины оплаченного заказа хватит. Ну да ладно - память, слава богу, подошла. Теперь жду, пока вернут разницу в цене...
14 жовтня 2014 Відповісти
22 серпня 2014

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

San_D не рекомендує цей магазин
10 грудня 2013

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «1SERVER»
По поводу рекомендаций не спешите. Обратитесь к руководству по поводу решения Вашей проблемы. Вопрос будет решен. Из Вашего отзыва не видно о чем идет речь.
Мы обращались к руководству, к Борису, и к Олегу. Это не помогло решить вопрос. Вывод не поспешен, вопрос решается уже 2 года. Не понятно почему не видно о чем идет речь, еще раз кратко: заказали товар, выполнили предоплату, товар не получили, деньги не вернули.
11 грудня 2013 Відповісти