Natsik Vladik рекомендує цей магазин
28 вересня 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 15" M2 Midnight 2023 (MQKW3), Замовлення №425229

Класний магазин, класні хлопці, все добре, рекомендую
Дякуємо що обрали наш магазин та залишили ваш відгук. Чекаємо на Вас знову!
Cooledit не рекомендує цей магазин
28 вересня 2023

Хотів купити: Смарт-годинник Garmin Instinct 2 Solar Graphite (010-02627-00/10)

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Мав бажання купити товар в магазині, але при оформлені платежу частинами здирають з покупців додаткову плату в розмірі одного платежу і називають це обов'язковими умовами. Оператор чату (Артем) не має бажання в нових клієнтах.
Відповідь представника «AVIC»
Вітаю! Ви спілкувались з менеджером щодо покупки даного годинника, Вам було надано інформацію щодо діючих умов розстрочки. На жаль, Вам вони не підійшли. Менеджер надавав вам повну та актуальну інформацію і ні в якому разі не грубив Вам. Якщо у вас залишились питання по товару, звертайтесь на нашу гарячу лінію 0800307900 з радістю Вам допоможемо!
Devil Catcher рекомендує цей магазин
27 вересня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display 20W 20000 mAh Black (PPDML-M01, PPBD050501), Замовлення №424978

Валерий Щурик рекомендує цей магазин

Купив: Смарт-годинник HUAWEI Watch D Graphite Black, Замовлення №47750

Дуже задоволений. Швидко відправлено.
Відповідь представника «AVIC»
Дякуємо за Ваш відгук, наша команда працює завжди заради того щоб наші клієнти були задоволені!
Милана03 рекомендує цей магазин
27 вересня 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 13" Silver Late 2020 (MGN93), Замовлення №48878

Timurrr1 рекомендує цей магазин
26 вересня 2023

Купив: Електрогриль притискний Tefal OptiGrill Elite GC750D30, Замовлення №48314

Не в перший раз купляю тут техніку для кухні, завжди добре все
Відповідь представника «AVIC»
Ksyu Sheremeteva не рекомендує цей магазин
25 вересня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2), Замовлення №№ 421275

Кучер Иван рекомендує цей магазин
25 вересня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) XO PR168 50000mAh 22.5W Black (XO-PR168 / 29187), Замовлення №171715

На павербанк лучшая цена
Відповідь представника «AVIC»
Владислав Романенко не рекомендує цей магазин
25 вересня 2023

Хотів купити: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation (MME73)

Виставили в продаж на hotline БУ навушники і коли звониш починається "а ці трохи з подряпинкою, а є і нові але трохи дорожче". Пишіть відразу на hotline ціна на "вітринний варіант/БУ", а то таке..
Відповідь представника «AVIC»
Вітаю! Ви оформили замовлення саме на версію open box, про що оператор вам і повідомив та запропонував нові запаковані за актуальною ціною. На Хотлайн також відразу вказано 2 версії навушників, ви завжди можете обрату саме ту що вам підходить
Fess0k рекомендує цей магазин
25 вересня 2023

Купив: MacBook , Ноутбук Apple MacBook Pro 16” Space Gray 2021 (MK193), Замовлення №171723