Try Truth рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Автомобильный видеорегистратор Xiaomi 70mai Dash Cam Pro Plus A500s + Midrive RC06, Замовлення №452124

Відповідь представника «AVIC»
Добрий день! Гарантія надається в електронному вигляді на електронну пошту яку ви вказували при реєстрації на сайті, або зверніться на нашу гарячу лінію 0800307900 вам пробудлюють документи на месенджер. Дякуємо, що обрали Avic! Вдалого дня!
Akula Polina рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2), Замовлення №453091

Замовив навушники. Передзвонили через 5 хв. Сказали що навушники є в магазині. Приїхав забрав. Швидко та зручно
Відповідь представника «AVIC»
Дякуємо, що поділились своїм досвідом! Будемо раді співпрацювати з Вами знову!
Ольга Холенко рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Навушники TWS Xiaomi Piston Fresh Bloom Matte Silver (ZBW4355TY), Замовлення №12616

Юджин Олег рекомендує цей магазин

Купив: Миша Razer DeathAdder V3 (RZ01-04640100-R3M1), Замовлення №12563

Ник Пиг рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Навушники TWS Samsung Galaxy Buds2 Pro White (SM-R510NZWA), Замовлення №12028

Мені все сподобалось, особливо підкреслю ціну по якій придбав, рекомендую
Відповідь представника «AVIC»
Дякуємо, що поділились своїм досвідом! Будемо раді співпрацювати з Вами знову!
Goga Garin рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Миша Logitech M705 Marathon Mouse (910-001949, 910-001230, 910-001935), Замовлення №452806

Мышь в фирменной упаковке, чек есть, гарантия 2 года. Цена хорошая. Персонал приятный
Відповідь представника «AVIC»
Дякуємо за Ваш відгук, наша команда працює завжди заради того щоб наші клієнти були задоволені!
Егор Николов рекомендує цей магазин

Купив: Стилус Apple Pencil (MQLY3), Замовлення №12293

Анн рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display Powerbank 20W 30000mAh Black (PPDML-N01, PPBD050401), Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display Powerbank 15W 30000mAh Black (PPDML-K01, PPBD050201), Замовлення №200609

Відмінне обслуговування, хороша ціна. Рекомендую цей магазин.
Сергій Єрмаков рекомендує цей магазин

Купив: Блок живлення Chieftec 1000W Proton (BDF-1000C) , Замовлення №452614

Прийшов, отримав, оплатив. Купівля була швидкою, продавець - ввічливим і коректним. Нічого зайвого, все сподобалось. Якщо буде вибір, де купити товар за схожими цінами, піду сюди.
Кіт Патрон рекомендує цей магазин
24 березня 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Xiaomi Robot Vacuum X10+, Замовлення №10880

Купував на подарунок, чек і гарантію дають Комфортне місцезнаходження магазину