Оксана рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: Дзеркальний фотоапарат Canon EOS 6D Mark II body (1897C031), Замовлення №264

Раджу цей магазин всім, хто шукає якісні товари і професійний підхід. Персонал дійсно допомагає з розумінням потреб клієнта і вибором оптимального варіанту. Велике спасибі за вашу увагу до деталей!
Людмила рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Стандартний об'єктив Canon RF 24-70mm f/2.8 L IS USM (3680C005), Замовлення №273

Все супер! Доставка швидко!
Богдан рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Стандартний об'єктив ZEISS Batis 2,8/18, Замовлення №295

Я дуже задоволений покупкою у цьому магазині. Продавці показали високий рівень професіоналізму, надали вичерпну інформацію про товари та допомогли з вибором. Знайшли ідеальний варіант саме для мене. Рекомендую всім, хто цінує якість та сервіс!
Дмитро рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: студійне освітлення Godox Godox SZ200Bi Bi-Color Zoomable LED Video Light, Замовлення №270

Не можу не поділитися позитивними враженнями про цей магазин. Професійна допомога вибору, приємні ціни та великий вибір товарів. Персонал знає, як задовольнити запити навіть найвимогливіших клієнтів.
Шаталов Толик рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Акумулятор Canon Аккумулятор LP-E17 1040mAh (9967B002), Замовлення №416

Замовив і отримав замовлення швидко, якісно і саме те, що треба. Рекомендую цей магазин, ціни адекватні!
Олексій рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Ремінь Peak Design Cuff Camera Wrist Strap (Charcoal) (CF-BL-3), Замовлення №370

Найкраще обслуговування! Компетентний і ненав'язливий консультант
Олександр рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Дзеркальний фотоапарат Canon EOS R50 kit RF-S 18-45mm IS STM White (5812C030), Замовлення №376

Привітливий персонал, якісне обслуговування, добре ставлення до клієнтів - все краще, ніж у інших магазинах, в яких мені довелось купувати техніку
alekseilutov7 рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Стандартний об'єктив Canon RF 600mm f/11 IS STM (3986C005), Замовлення №402

Гарний магазин. Чудове обслуговування. Якісні товари
Ксюша Шишковська рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Стандартний об'єктив Sony SEL50F18F 50mm f/1,8, Замовлення №112

Великий вибір товарів, можна вигідно придбати техніку по акційним цінам.
Кушнир Алексей рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Стандартний об'єктив Canon RF 35mm f/1,8 IS Macro STM (2973C005), Замовлення №106

Після покупки прийшлося зачекати, але ціна та якість того була варта. Купував об'єктив. Всім повністю задоволений! Рекомендую.