Stonks рекомендує цей магазин
12 серпня 2023

Купив: Наушники ASUS ROG Cetra II USB-C Black (90YH02S0-B2UA00), Замовлення №1923490440

Про сами наушники пока что ничего не могу сказать – слишком мало времени ими пользовался. Что же касается самого магазина, то крайне доволен соответствием наличия товара, а также сроками доставки. Наушники пришли запакованными, рабочими и в полной комплектации. Заказ оплачивал по предоплате, никаких эксцессов не возникло.
Александр Тарасович рекомендує цей магазин
12 серпня 2023

Купив: Зарядна станція ECOFLOW River Pro 720Wh 200000mAh (EFRIVER600PRO-EU), Замовлення №1923488043

Inna Kyriyenko рекомендує цей магазин
11 серпня 2023

Купив: Зарядна станція Pecron E600LFP Источник: https://exe.ua/ua/product/p633206/ © EXE.ua, Замовлення №№ #1923487473

Вперше купувала в цьому магазині. Комунікацією, термінами відправки, відповідністю ціни, пакуванням задоволена. Рекомендую!
Олексій рекомендує цей магазин
10 серпня 2023

Купив: Оперативна пам\'ять Samsung DDR3 SODIMM 4Gb 1600MHz (M471B5173QH0-YK0), Замовлення №1923484230

Раджу цей магазин, купував вперше але все пройшло без проблем, відправили в заявлений термін, добре запакували, мої найкращі побажання!
Відповідь представника «EXE.ua»
Спасибі Алексей, дуже приємно отримати подяку за нашу роботу, та ще й з описом. Гарного Вам настрою. Звертайтесь, будь ласка ще, якщо щось знадобиться.
Ice Dice рекомендує цей магазин
9 серпня 2023

Купив: SSD накопичувач Samsung 980 PRO 500 GB (MZ-V8P500BW), Замовлення №№ #1923476226

Дякую магазину, до нього зауважень немає. Товар - m.2 samsung був надійно запакований, швидко відправлений, повністю відповідає запиту. Рекомендую!
Відповідь представника «EXE.ua»
Приємно отримати ваш позитивний відгук Ice Dice! Обов'язково звертайтесь ще! Подяка Вам за відгук та замовлення.
Serhii рекомендує цей магазин
9 серпня 2023

Купив: Корпус Fractal Design Torrent Black Solid (FD-C-TOR1A-05), Замовлення №1923468330

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Корпус прийшов швидко та без пошкоджень. Хоча і з повної передоплати. До дизайну корпусу під час збирання виникли питання. Стокові 140ві вентилятори шумнуваті. До магазину запитань немає. Дякую.
Відповідь представника «EXE.ua»
Дякуємо Serhii за замовлення, та окрема подяка, що знайшли хвилинку залишити відгук. Нехай щастить. Звертайтесь ще.
Nick Gladkiy рекомендує цей магазин
9 серпня 2023

Купив: Карта пам\'яті Transcend 512GB microSDXC Class 10 U3 (TS512GUSD300S-A), Замовлення №1923495148

Все добре, швидко відправили, низька ціна в порівнянні з іншими магазинами
Відповідь представника «EXE.ua»
Nick, звертайтесь ще, за відгук та замовлення подяка, дуже приємно. Нехай Вам щастить.
Lyubomyr Ferents рекомендує цей магазин
3 серпня 2023

Купив: Клавіатура + миша Dell Premier Multi-Device KM7321W - Ukrainian (QWERTY) (580-AJQV), Замовлення №1923472396

Відповідь представника «EXE.ua»
Подяка, Lyubomyr, і за замовлення і за відгук. Всього Вам найкращого.
Богдан Ямпольский рекомендує цей магазин
3 серпня 2023

Купив: SODIMM 16G DDR4 3200MHz ACER SD100 (box) (BL.9BWWA.214), Операторивна пам?ять Acer 16GB , Замовлення №1923476035

Замовлення обробили швидко, постійно повідомлення про зміну статусу замовлення (оброблено, передано у доставку, відправлене, тд.) Ввічливе спілкування, відповідність заявленій вартості, ціні та якості товару.
Відповідь представника «EXE.ua»
Дякуємо Богдан за замовлення, відгук, та детальний опис. Всього Вам найкращого.
Сергей Крячковский рекомендує цей магазин
2 серпня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Silicon Power QS15 20000mAh White (SP20KMAPBKQS150W), Зовнішній акумулятор (павербанк) Silicon Power QP15 10000mAh White (SP10KMAPBKQP150W), Замовлення №УТФ23034147

Були куплені 2 Silicon Power QS15 20000mAh White (SP20KMAPBKQS150W) на 20000mAh та 1 Silicon Power QP15 10000mAh White (SP10KMAPBKQP150W) Silicon Power QS15 20000mAh White (SP20KMAPBKQS150W). Відповідь стосовно товару магазин надав дуже швидко і отримав покупку вже на наступний день. Забирав з точки видачі, перевірив вдома 2 шт., бо одна 20000 mAh - на подарунок. Все працює добре! Дуже дякую магазину, та рекомендую для покупок!
Відповідь представника «EXE.ua»
Спасибі Сергей, дуже приємно отримати подяку за нашу роботу, та ще й з описом. Гарного Вам настрою. Звертайтесь, будь ласка ще, якщо щось знадобиться.