Nizcshe рекомендує цей магазин
8 травня 2023

Купив: SSD накопичувач Samsung 980 500 GB (MZ-V8V500BW), Замовлення №2248565

Заказывал данный ssd вчера, и сегодня получил, доставили быстро и все было хорошо укомплектовано, все пломбы на месте и ничего не вскрыто. Покупаю в этом магазине не первый раз и однозначно могу его рекомендовать, а и сам ssd соответствует всем параметрам
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за покупку, відгук та рекомендацію. Приємних покупок в elmir.ua!
Артур Крутий не рекомендує цей магазин
7 травня 2023

Хотів купити: Смартфон Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8/128GB Glacier Blue

Заказав телефон, по факту телефон виявився в не цілісній упаковці, розкритий, купувати не став, уточнюйте це при заказі
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Уточніть, будь ласка, про яке замовлення йдеться?
E-02244441
8 травня 2023 Відповісти
Представник магазину «ELMIR.UA» відповів на коментар Артур Крутий
Дякуємо за уточнення. Дійсно, іноді товар може бути відкритим, через перевірку на цілісність або демонстрацію товару клієнту. Ви завжди можете залишити важливі для Вас питання або побажання у коментарі до замовлення чи зателефонувати на нашу гарячу лінію 428 для розв'язання всіх питань. Маємо надію на подальшу співпрацю.
10 травня 2023 Відповісти
Так, перед цією покупкою було дуже багато приємних та вдалих покупок.
11 травня 2023 Відповісти
Алёна Гончарук рекомендує цей магазин
6 травня 2023

Купив: Чайник Con Brio CB-413 сірий, Замовлення №2240096

Чайником дуже задоволена - симпатичний, акуратний, немаркий (вибрала сірий), не заплямовується як чайники із нержавійки, на плиті виглядає дуже гармонійно . Все як я хотіла. Окрема подяка магазину ELMIR.UA, що навіть в такий важкий час працюєте швидко і злагоджено. Передзвонили одразу, посилку в Києві із Харкова отримала на наступний день після замовлення. Враження самі приємні.
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо за покупку, відгук та добрі слова. Звертайтесь до нас ще!
Xenus рекомендує цей магазин
5 травня 2023

Купив: Материнська плата ASUS TUF B450-PRO GAMING, Графічний планшет XP-Pen Deco 02 (Deco02), Пам'ять для настільних комп'ютерів HyperX 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz Fury Black (HX432C16FB3K2/16), Процесор AMD Ryzen 5 3600 (100-000000031), Монітор Samsung Odyssey G3 F24G35TFW Black (LF24G35TF), Відеокарта ASUS TUF-RTX3060-O12G-V2-GAMING, Замовлення №000124188

Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за покупку та відгук. Приємних покупок в elmir.ua!
Екатерина Орловская рекомендує цей магазин
5 травня 2023

Купив: Краска для прінтера, Замовлення №2245985

Дуже швидко зв'язались та доставили товар.
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за покупку та відгук. Звертайтесь до нас ще!
Валерия Шамрицкая рекомендує цей магазин
4 травня 2023

Купив: Варильна поверхня газова Eleyus Gracia 60 BL EF, Замовлення №2242762

Усім задоволенні,раджу!
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук та рекомендацію. Приємних покупок в elmir.ua!
cossack_ua рекомендує цей магазин
30 квітня 2023

Купив: Миша HATOR Quasar Wireless Black (HTM-420), Замовлення №2239427

Відмінний сервіс і ціни
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо за покупку та відгук. Звертайтесь до нас ще!
Anna Strelbitska рекомендує цей магазин
29 квітня 2023

Купив: Планшет Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4216EU), Замовлення №2238734

Чудовий сервіс і товар
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо за відгук. Приємних покупок в elmir.ua!
ePile рекомендує цей магазин
29 квітня 2023

Купив: Материнська плата Gigabyte X570S UD s-AM4 X570, Замовлення №2235984

Хороший магазин. спасибо
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо за покупку та відгук. Звертайтесь до нас ще!
Amina рекомендує цей магазин
26 квітня 2023

Купив: Мобільний телефон Realme C33 4/128GB Aqua Blue, Замовлення №2230054

Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук. Звертайтесь до нас ще!