Дмитро Хом'як рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Рюкзак тактичний Slumberjack Rampage 30 Leaf Green (53768119-LG), Замовлення №2518270

Cviah Taras рекомендує цей магазин

Купив: Сумка для ноутбука 15, Замовлення №2523401

Ирина В. рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Зарядний пристрій Videx VCH-UD200 Акумулятори Videx Li-ion 18650-P 3000mAh 1 шт. Акумулятори Videx L, Замовлення №2520822

Хороший магазин, большой выбор товара. Продавцы внимательные, обстоятельно отвечают на вопросы. Однозначно рекомендую
shurick shurick рекомендує цей магазин

Купив: Комп’ютер Artline Business B11 (B11v22), Замовлення №2520477

рекомендую магазин
Олександр не рекомендує цей магазин
28 квітня 2024

Купив: Прокладка теплопроводная Gelid GP-Ultimate Thermal Pad 120x20x1mm (TP-GP04-R-B), Термопаста Thermal Grizzly Kryonaut 1g (TG-K-001-RS), Замовлення №E-02511770

Купував 2 товара, що один і другий не якісні! Або довго лежали або підробки! Менеджер перетелефонував і попросив відправити назад вілкриті покупки, я відмовив, так як він сам ж знає що коли отримають скаже що вони не таке продавали, запаковане) НЕ РЕКОМЕНДУЮ! ставлю 0 з 100 )))
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Менеджер зв'язався із вами з приводу повернення товару. Ви відмовились та повідомили, що товар Вами вже використано. Розмову було завершено фразою: "Добре, я вас зрозумів. До побачення".
Олександр
На модерації
Як я мав зрозуміти не використовуючи товар що він неналежної якості?) Якщо товар неналежної якості його замінюють, навіть якщо розпакували чи використали у даному випадку! Ну це роблять хороші мережі, не вИ. Питань до вас як і нових замовлень не має) Всім знайомим вже "порекомендував" та ще буду) я вас зрозумів. До побачення))))
Вчора Відповісти
Оксана Салтанова рекомендує цей магазин
28 квітня 2024 На модерації

Купив: Корм для риб Tetra TetraMin Weekend 20 шт (4004218767423), Замовлення №2517140

Ввічливий продавець. Сподобалось купувати в цьому магазині. Рекомендую.
Sergey M не рекомендує цей магазин
27 квітня 2024

Купив: Захисне скло для телефону ArmorStandart Скло захисне Pro Apple iPhone 15 Pro (ARM71484), Замовлення №Заказ E-02524639

Товар бракованный и не совпадают размеры .
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня. Дякуємо за відгук. На жаль, ніхто не застрахований від браку. При отриманні ви завжди можете оглянути товар та відмовитись якщо у вас є зауваження до товару. Якщо товар не використовувався, його можна повернути протягом 14 днів.
круто . "вы можете вернуть товар если не использовали " но чтобы понять что он не подходить его надо поставить .
Вчора Відповісти
Dima Latyshev рекомендує цей магазин
26 квітня 2024 На модерації

Купив: Реле напруги ZUBR R116y, Замовлення №2519175

Вячеслав Давыдов рекомендує цей магазин
26 квітня 2024

Купив: Щетка чашечная Intertool BT-2065, Замовлення №01088532

Нужно было ржавчину поснимать механически с кузова, купил в Эльмире щетки, которые на болгарку накручиваются, по доступной цене и эффект был,спасибо
Andrii B рекомендує цей магазин
24 квітня 2024

Купив: CD-R Verbatim Azo Data Vinyl 700Mb 52x (10 Pack Slim Case) (43426), Замовлення №2519343