Egor Glushnov рекомендує цей магазин
29 грудня 2021

Купив: Hansa FCA582258, Замовлення №37252

Магазин Pro100market быстро доставил, товар который я заказал. Было небольшое повреждение при транспортировке ( не по вине продавца) , но не смотря на это , менеджеры компании быстро решили вопрос, с транспортной компанией и компенсировали ущерб. В итоге я остался доволен, не смотря на да досадную неприятность ! Приятно работать с профессиональной, клиентоориентированной компанией! Сервис на высшем уровне !
Мария Бердник рекомендує цей магазин
2 грудня 2021

Купив: Духовка електрична Hansa BOEIS694097, Замовлення №22301

заказала духовой встроенный шкаф через сайт, перезвонили сразу же для уточнения заказа и предложили бесплатную доставку к дому, на следующий день прислали ТНН, товар пришел быстро, комплектация все как описано на сайте, спасибо за работу менеджеров консультантов
Игорь Игорь рекомендує цей магазин
28 листопада 2021

Купив: Комбінована плита Gorenje KS5350XF

Заказал газовую плиту, прислали номер декларации, через несколько дней узнаю, что товар не отправлен, извинились, плиту отправили, получил повторно номер отправки. плита получена, все в порядке. Понравилось: низкая цена, без предоплат, бесплатная доставка. Жена довольна. Рекомендую данный магазин. Требуется контроль всех этапов покупки.
Валентина Соболь рекомендує цей магазин
17 листопада 2021

Купив: Пральна машинка LGF2J3WS2W, Замовлення №M2410841087

Зробила замовлення в даному магазині в п'ятницю 29.09 .2021р.зранку і товар був безкоштовно (діяла акція)доставлений додому адресною доставкою вже у вівторок 2 жовтня. Дуже задоволена і вибраним товаром (пральною машинкою LG F2J3WS2W),працює бездоганно ,безшумно ,а також сервісом обслуговування даного інтернет магазину.Щиро дякую!!!
Станислав рекомендує цей магазин
15 вересня 2021

Купив: Плита газовая GEFEST ПГ 6500-04 0074, Замовлення №29538

Paul G. не рекомендує цей магазин
6 вересня 2021

Хотів купити: Комбінована плита Gorenje K5351WF

Сподобалося: оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Сделал заказ, попросил выставить счёт. Сказали что счёт действителен 3 дня. К вечеру того же дня пишут, что бы я счет не оплачивал, т.к. завтра цена на товар будет выше и надо будет доплатить. Красиво работают...
Відповідь представника «pro100market.com.ua»
Добрий день Павло. Рахунок дійсний 3 дні, це вказано на рахунку. При недотриманні термінів оплати гроші будуть повернені. На жаль тримати резерв та ціну п’ять днів ми не можемо.
1) Вы мне скинули счет в 3 часа дня. Через полтора часа сказали счет не оплачивать, т.к. цена стала выше. Через полтора часа! 2) На счете никаких сроков не указано. У меня он сохранен, я прочитал все до последней буквы.
9 вересня 2021 Відповісти
Vadim не рекомендує цей магазин
26 серпня 2021

Купив: Пральна машина автоматична Samsung WW70T3020BW/UA

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Купил стиралку, оплатил, обещали через 4 дня выслать номер накладной, в итоге звоню сам, так как ничего никто не отправил, на что услышал что машинки нету, а чтобы вернули деньги хоть пришлось еще не один раз звонить.
Юрий Мельник рекомендує цей магазин
18 серпня 2021

Купив: Сушильна машина Electrolux EW8H458BU

Приобрел сушильную машину Electrolux EW8H458BU и переходную планку Electrolux STA8GW.Планка не подошла,заменили оперативно,все выслали сразу на второй день,сервис на высоте!!! Всем рекомендую
Yurivko не рекомендує цей магазин
5 серпня 2021

Хотів купити: Мікрохвильовка Bosch HMT72M450

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент

Замовив мікрохвильовку 02 08 21 замовлення пройшло без проблем сказали що є в наявності і обіцяли відправити на другий день.....тиша.... Телефоную 04.08 знову обіцяють відправити на другий день...тиша.... Телефоную 05.08 і тут я дізнаюсь що микрохвильовка розбита ...... Категорично не рекомендую,!!!!!!!
Larra Di рекомендує цей магазин
4 серпня 2021

Купив: Мікрохвильовка з грилем Gorenje MO4250CLI, Замовлення №26647

Кращий магазин техніки по покупці данного товару.Единий магазин ,який доставив динний товар не новою поштою!!!!! Дуже задоволені від замовлення до доставки! Рекомендую! Усе вчасно,доброзичливо та за кращою ціною!