ArtemSoft рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Купив: Hills Science Plan Sterilised Cat Young Adult Tuna Сухий корм для стерилізованих кішок з тунцем, Замовлення №0921-2332

Дякую за гарне обслуговування.
Наталія ПИПА не рекомендує цей магазин
27 липня 2023

Купив: Віскас з курятиною, Замовлення №0724-7068

Третя доставка товару не відповідає замовленню. Перші два замовлення надходили одночасно тому, хотілося би подумати на помилку, але наступне замовлення аналогічно, одна позиція товару замінена без погодження. Це вже не помилка .Крім того ящики прийшли розірвані.
Валера Коваленко рекомендує цей магазин
25 червня 2023

Купив: Pro Plan (Про План) Sterilised Salmon для кастрованих котів (лосось), Замовлення №0624-6500

Стовідсотково рекомендую. Сформував замовлення та сплатив онлайн у суботу, наступного дня отримав замовлення на поштоматі. Супер швидке відправлення, а як наслідок і доставлення. До того ж, дякую за смаколики для моїх улюбленців )))
Skifidra рекомендує цей магазин
28 січня 2023

Купив: Purina Pro Plan Nutrisavour Sterilised (пауч) Консерви для стерилізованих кішок шматочки яловичини у, Замовлення №0127-3939

Зробив замовлення 27 Січня 2023, отримав вже 28 Січня 2023, оперативно та швидко, адекватна оплата картою, також отримав додаткову знижку 3%. Буду замовляти й надалі.
Ірина Юріївна рекомендує цей магазин
29 вересня 2022

Купив: Advance Mini Sensitive Сухий корм для собак дрібних порід з лососем і рисом, Замовлення №0902-2741

Лилия Печета рекомендує цей магазин
3 серпня 2022

Купив: Purina Pro Plan Kitten (банка) Консерви для кошенят Мус з куркою

Чудовий магазин та система знижок. Сервіс на вищому рівні. Однозначно рекомендую!
Валерий Зубченко рекомендує цей магазин
29 січня 2022

Купив: Orijen Cat and Kitten Сухий корм для всіх порід котів і кошенят, Замовлення №0128-9828

Удобное расположение магазина, после работы часто захожу что бы купить корм или вкусняшки для питомцев. Сервис на очень высоком уровне. Персонал всегда помогает подобрать нужный продукт.
Відповідь представника «Зоотовары.com»
Приветствуем вас! Большое спасибо за то, что вы нашли время, чтобы оценить нас и написать отзыв. Нам очень приятно, что вы остались довольны и высоко оценили уровень обслуживания. Вы всегда можете рассчитывать на наш опыт и профессионализм
Алена Горлова рекомендує цей магазин
23 грудня 2021

Купив: Сухий корм ACANA Grass-Fed Lamb 6 кг (a57060), Замовлення №1222-3920

Берём только акану своей собаке, подходит идеально. Как для пищеварения так и для шерсти. Работой магазина довольна. Всё вовремя доставили, приятный и отзывчивый персонал.
Відповідь представника «Зоотовары.com»
Приветствуем вас! Большое спасибо за то, что вы нашли время, чтобы оценить нас и написать отзыв. Нам очень приятно, что вы остались довольны доставкой и высоко оценили уровень обслуживания. Вы всегда можете рассчитывать на наш опыт и профессионализм
Викитос рекомендує цей магазин
15 грудня 2021

Купив: Сухий корм для собак Hill\'s Science Plan Adult Small & Mini Lamb & Rice 6 кг (604319), Замовлення №1122-1516

Купую на цьому сайті вже давно. І всім задоволена) Товар завжди в наявності, швидка доставка , часто акції та подарунки . Рекомендую
Відповідь представника «Зоотовары.com»
Спасибо , за хорошую оценку , стараемся для вас .
Виталий рекомендує цей магазин
15 грудня 2021

Купив: Сухий корм Bavaro Force 28/16 18 кг (4032254743644), Сухий корм Bavaro Solid 20/8 18 кг (4032254743613), Замовлення №1206-6164

Уже долгое время заказываю у вас , очень доволен доставкой и товаром , самые приятные цены среди всех магазинов . Также спасибо за маленькие но приятные подарочки
Відповідь представника «Зоотовары.com»
Спасибо , за хорошую оценку , стараемся для вас .