Оксана Д. рекомендує цей магазин
17 лютого 2022

Купив: Годинник Garmin Venu 2s

Купувала тут годинник Garmin Venu 2s, ціна відповідає якості, не завищена. У магазині великий вибір товару, тому обирати допомагав консультант. Вражена обізнаністю, привітністю та професіоналізмом робітників. Дуже вдячна, що допомогли з вибором та оформленням покупки! Тепер рекомендую і своїм друзям цей магазин.
eqvipe рекомендує цей магазин
13 лютого 2022

Купив: Массажный пистолет Flow mini grey

Заказывал здесь массажный пистолет. Заказ обработали быстро, перезвонили через минут 10-15. Вообщем классный магазин, мне понравился )
AntoninaS рекомендує цей магазин

Купив: Беспроводный эхолот Deeper Chirp+ v2.0

belezca рекомендує цей магазин
30 січня 2022

Купив: Часы Garmin Venu 2

Купили з мамою брату годинник Garmin Venu. Магазин був на слуху, тай ціна тут влаштовувала. Вся процедура покупки пройшла без проблем взагалі. Гарантійний талон і вся необхідна документація була доставлена разом з часами. Хочу подякувати менеджеру Сергію за консультацію і допомогу у виборі моделі. Магазин працює як положено, приємно було мати справу.
Лилия Белоус рекомендує цей магазин
27 січня 2022

Купив: Часы Garmin Forerunner 55

Купила часы, очень довольна своей покупкой. Все работает. Консультанты помогли быстро выбрать нужный товар, очень вежливые. Магазин хороший, большой ассортимент, всё без обмана. Доставка быстрая.
Оксана Брень рекомендує цей магазин
21 січня 2022

Купив: Ваги Garmin Indeks Smart Scale

Хочу подякувати магазину Apara.ua за чудову рекомендацію у виборі ваги, а саме ваги Garmin Indeks Smart Scale. Це просто те, що ч довго шукала і хотіла. Ваги окрім функції виміру маси тіла, вимірюють кількість води, жирів та мязову масу. Синхронізувала з смартфоном і всі важливі показники під рукою. Купувала до Різдвяних свят, неможемо натішитись. Магазин надає гарантію. Всім рекомендую цей магазин, бо там чудовий товар і гарні консультанти.
Olena Polozova рекомендує цей магазин
12 січня 2022

Купив: Весы Garmin Index S2 Smart Scale

Я в захваті від цього магазину! Все, як завжди - зайшла просто подивитись на асортимент і новинки, а вийшла з вагами для підлоги Garmin Index, які знають тепер про мене більше ніж треба. Отак працюють менеджери магазину - спокійно, докладно і професійно пояснили принцип роботи цих вагів і, навіть, надали деяку консультацію щодо їх користі. Я вдячна магазину і вважатиму це подарунком на день народження
Дарья Найденова рекомендує цей магазин
4 січня 2022

Купив: Весы Garmin Index S2 Smart Scale

Купила себе на подарок к новому году эти чудо-весы. Сказать, что я довольна, это ничего не сказать. Я очень их хотела! Нарадоваться не могу! Магазин очень хороший, консультанты профессионалы, на все свои вопросы я получила максимально развернутые ответы. Доставка оправдала все ожидания. Очень порадовало, что есть официальная гарантия ну и огромный ассортимент! Еще в планах столько всего купить у вас! Однозначно рекомендую магазин!
Анна рекомендує цей магазин
3 січня 2022

Купив: Часы Garmin Venu 2

Огромное спасибо консультантам магазина за профессионализм, очень переживала, что не успею до нового года получить заказ, оформили на высшем уровне, заказ доставлен быстро и своевременно.