Савченко Геннадий рекомендує цей магазин
9 червня 2021

Купив: автопылесос heyner cyclonic power pro 240 000, Замовлення №26161

Замовив автопилесос практично вже вночі, а на наступний день вже до обіду спілкувався по телефону з консультантом на ім'я Евген, який підтвердив правильність мого вибору. Надзвичайно приємна в спілкуванні людина. Доставка пройшла без проблем. Пилосос був упакований добре. Рекомендую.
Відповідь представника «Вінавто»
Дякуємо за теплі слова! Негативні відгуки вказують нам на недоліки в роботі і дозволяють виправлятися і ставати кращими! Позитивні відгуки нас надихають! Ваша енергетика нам дуже допомагає в роботі! Дякуємо за небайдужість!
Andriy Se рекомендує цей магазин
6 червня 2021

Купив: Термочашка Stanley Big Grip Camp Hammertone Green 0,47 л

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Владимир Dm рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
4 червня 2021

Хотів купити: Палатка amora 5.0/mimbus grey

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Відповідь представника «Вінавто»
Здравствуйте. Извините за причиненный дискомфорт, действительно были технические сбои в работе телефонии. Благодарим за обратную связь и доверие, всегда стараемся предложить своим клиентам минимальную цену и максимальный сервис, но, иногда, в силу человеческого фактора, сбоев в ПО, сервис может хромать. Ещё раз приносим свои извинения за сложившуюся ситуацию.
палатку заказал и уже получил-всё оперативно . работой с магазином остался доволен
10 червня 2021 Відповісти
Дмитрий Клочков рекомендує цей магазин
26 травня 2021

Купив: Бинокль Arsenal 8x40

Купил бинокль Arsenal 8x40 в магазине Винавто, товар пришёл в заявленном виде, курьер вежливо помог протестировать товар, товаром доволен, ребята честно выполняют свою работу, могу рекомендовать
Андрей рекомендує цей магазин
22 травня 2021

Купив: Автомагнитола Incar TSA-6210, Замовлення №25872

Искал штатную автомагнитолу на свой автомобиль и попал на сайт Винавто. Понравился сайт, удобство подбора товара, информативность. Уточнил по телефону наличие и сделал заказ. Кроме конкурентной цены попал на очень привлекательные акции. 5% скидки за регистрацию, штатная камера заднего вида в подарок, лицензионные карты Украины Навител, бесплатная доставка. Утром был заказ, вечером товар был готов к отправке. Полностью доволен покупкой.
Спасибо! Мы стараемся, чтоб наши клиентв оставались довольны)
Андрій Пруд не рекомендує цей магазин
22 травня 2021

Купив: Автомагнітола Incar

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, сервісна підтримка

Товар не поганий. Магазин і їх сервіс встановлення не рекомендую нікому! Щоб з'ясувати деталі замовлення мусив сам кілька разів дозвонюватись, хоча обіцяли перезвонити, комплектний ключ від Навітелу досилають вже місяць! Хай лишать вже собі) Прорахували встановлення, заклали 400 грн на ньюанси, після встановлення ще дорахували ньюансів на 500! Не приємний сюрприз! На сайті все красиво розписано, по факту не приємно!
Відповідь представника «Вінавто»
Добрый день Мы не смогли идентифицировать Ваш заказ. Уточните пожалуйста номер заказа или номер телдефона. Уточните где ставили магнитолу, за какие услуги и сколько Вы заплатили.
Автомагнітола Incar TSA-7090, встановлювали 10 квітня на Льва Толстого 64. За встановлення нарахували 900 магнітола, 900 передня камера!!! 300 під'єднання задньої рідної камери, 400 на ньюанси! Після встановлення доплатив 500 за зняття бампера! Тобто 900 і 400 мало за передню камеру?
24 травня 2021 Відповісти
Представник магазину «Вінавто»
По встановленню ціни визначають наші партнери, штатна магнітола орієнтовно 900 грн, камера переднього/заднього огляду 900 грн. Якщо при встановленні потрібні додаткові послуги, наприклад зняття бампера, це коштує окремо! На етапі консультації менеджер з продажу не може передбачити всі нюанси. Ми співпрацюємо з кваліфікованими інсталяторами, щоб придбане обладнання було правильно встановлене. Якщо обладнання не можливо встановити або на етапі установки виявляється не коректна робота, все повертається в початковий стан і клієнт ні за що не платить. Якщо у Вас є нарікання на придбане у нас обладнання, вкажіть, що саме не влаштовує! Якщо є нарікання на виконану роботу - будь ласка вкажіть, що зроблено не так. Стосовно ліцензійного ключа Навітел, якщо він не був наклеєний у внутрішній частині коробки, ми Вам його надамо!
26 травня 2021 Відповісти
Михаил Мочалов рекомендує цей магазин
19 травня 2021

Купив: Автомагнитола Incar TSA 9110

Долго выбирал на свой автомобиль головное устройство. Не ходовой оказался).Остановился на компании ВинАвто. Ребята помогли определиться, укомлектовали и в этот же день отправили товар на установку!) Очень доволен работой!
Спасибо! Мы стараемся, чтоб наши клиентв оставались довольны)
nazar galonski не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
11 травня 2021

Купив: ВИДЕОРЕГИСТРАТОР GT R ONE С WI-FI 125141

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, асортимент

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

замовлення прийняли, але не телефонують для підтвердження. Спробував сам - усі номера постійно зайняті (очевидно неробочі), колбек також не працює. добре хоч не оплатив, не рекомендую
Відповідь представника «Вінавто»
Назар, доброго дня Ваше замовлення відправлено вчасно. Вівторок після вихідних колл-центр був перевантажений, перепрошуємо за незручність
відправили дійсно швидко, девайс хороший за таку ціну, дякую!
13 травня 2021 Відповісти
andrey рекомендує цей магазин
5 травня 2021

Купив: двостороння автосигналізація Pandora DXL-4710

Admin Dinter рекомендує цей магазин
30 квітня 2021

Купив: Cold Steel Spartan (21ST)

Відповідь представника «Вінавто»
Дякуємо за відгук! Заходьте іще)