Alex рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Підзорна труба Panorama 33-100x100, Штатив Штатив TR-688V (F002036), Замовлення №498

Купив потужну зорову трубу та штатив до неї. Все прекрасно, все було в наявності, ціни як заявлено, навіть ще отримав досить суттєву знижку. Через день вже все доставили. Дякую магазину!
Eugene Novikov не рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Хотів купити: AV-система Alpine ILX-W650BT

Замовив на сайті, сплатив там карткою 100% за авто-медіа-центр та паркувальну камеру до нього. Прийшла лише камера. Вибачились, повідомили, що не мали товару у наявності, а поки звідкілясь їхав, загубився. Гроші, після кількох ітерацій спілкування й 10 днів, повернули. Спілкуються російською.
Відповідь представника «Вінавто»
Євгеній, перепрошуємо за прикру ситуацію з магнітолою! З поверненням коштів через систему приймання платежів LiqPay, особливо великих сум бувають затримки, це не від нас залежить, тому ми відразу пропонували перевести кошти на Вашу карту. Телефоном менджери спілкуютсья українською мовою, російська "проскочила" у вайбері, дякую, що вказали, виправимося! Якщо зможемо бути для Вас корисні - з радістю допоможемо!
тарас леонович рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Teyse cc3 2k, Автомагнітола Teyes cc3 2k 4+32Gb 10\', Продук, Замовлення №5045

Рекомендую цей магазин! Хлопці дуже грамотно і швидко підібрали продукцію. Навіть зробили подарунок! Рекомендую!
Dmytro1123 рекомендує цей магазин

Ціна супер. Отримав без проблем
Dima Melya рекомендує цей магазин
23 вересня 2023

Купив: BLAUPUNKT BPA1123BT, Замовлення №40376

Взяв Магнітафон BLAUPUNKT BPA1123BT. Все точно прийшло, все грає, все поки ОК.
Nataly Garmash рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: Штатная магнитола Torssen Mazda CX-7 2007-2015 Bose F9232 4G Carplay DSP, Замовлення №39905

Щиро вдячна! Тиждень шукала те, що потрібно . Тут мені все роз?яснили про товар, запропонували встановити магнітолу, за що окремо дякую! Все зроблено в термін та якісно. Слухаю музику та насолоджуюсь під час руху по нашій країні! Слава Україні! Всім рекомендую вашу компанію та команду загалом.
stasstar рекомендує цей магазин
2 червня 2023

Купив: Ніж Benchmade Bugout (535), Складаний ніж 535, Замовлення №#39228

Товар відповідає заявленому. Обслуговування приємне. Нарікань не має.
Alessiya Yanush рекомендує цей магазин
22 лютого 2023

Купив: Складаний ніж Free P4 (832642), Замовлення №0000001159

Вже не перший рік користуємося послугами цього магазину. Товар доставляють швидко, якщо виникає потреба у обміні або будь-що інше - завжди приходять на допомогу швидко і якісно. Ціни найприємніші серед усього ринку, 100% оригінал. Магазин однозначно рекомендую, та буду і надалі робити свої замовлення тільки тут
Mykola рекомендує цей магазин
9 лютого 2023

Купив: Термос для їжі Expert Food 1 л (RA 9931), Замовлення №28326

Суперечливі враження. Процес покупки прошов без проблем, товар хорошої якості і відповідає опису. Псує враження те, що основна мова сайту російська, і навіть коли вручну перейти на українську версію тоді час від часу автоматично повертає на російську версію. Багато інтерфейсу на українській версії залишаються російською. Наприклад сторінка оформлення замовлення.
Представник магазину «Вінавто»
Дякуємо за відгук!