Олександр Долінcький не рекомендує цей магазин
22 липня 2022

Хотів купити: Термія

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Після виставлення рахунку в той же день суттєво змінили вартість.
Відповідь представника «БТ-Сервіс»
Олександр, дякую за ваше зауваження. Вартість товару залежить від курсу долара. 21/07/22 офіційний курс піднявся на 25% відповідно і зросла вартість на обладнання. Прохання поставитись з розумінням до ситуації що виникла з незалежних від нас обставин.
Гість
Я не купив ваш товар, бо не виявилось по акційній ціні, хоча за день до того запевнили що товар є і вам його завтра відправлять. Ціна була -52%
2 березня 2023 Відповісти
Представник магазину «БТ-Сервіс» відповів на коментар anon
Шановний Олександр! Дякуємо за Ваш відгук і те що робите наш кращими. В майбутньому в нашому магазині дана ситуація не повториться. Будемо раді бачити Вас серед наших покупців.
4 квітня 2023 Відповісти
Alla Shtefan-Myshko рекомендує цей магазин
21 липня 2022

Купив: Конвектор електричний Electrolux ECH/AGI-2000, Замовлення №БТС00001256

Дякую консультанту Роману за допомогу при виборі.
Відповідь представника «БТ-Сервіс»
Шановна Алла, Дякуємо за Ваш вибір та рекомендацію.
OkSeT - Центр Рейки и Космоэнергетика рекомендує цей магазин
15 липня 2022

Купив: Конвектор F119 на 1500 - 2 шт, та на 2500

Компанією дуже задоволений. Швидке та якісне обслуговування, товар відповідає описанню на сайті. Доставка дуже швидка. Спілкування ввічливе і всі побажання враховуються. Дуже вдячний адміністраторові Олександру. Замовленням задоволений, компанію рекомендую для співпраці.
Відповідь представника «БТ-Сервіс»
Дякуємо за Ваш вибір та високу оцінку.
Zolotoy-chelovek рекомендує цей магазин
15 липня 2022

Купив: Водолей, Замовлення №1068

Все было так, как должно быть. Заказал обратный звонок, перезвонили, проконсультровали, подобрали. На следующий день приехал и сам забрал насос с их склада.
Відповідь представника «БТ-Сервіс»
Спасибо за Ваш выбор и отзыв о нашей работе.
Shelen рекомендує цей магазин
8 липня 2022

Купив: кондиционер Medea

Відповідь представника «БТ-Сервіс»
Спасибо за Ваш выбор, высокую оценку и детальный отзыв.
MILA RS777 рекомендує цей магазин
16 жовтня 2020

Купив: Газовый котёл Immergas EOLO Star 24 4 Е

Добрый день, купила данный котёл Immergas EOLO Star 24 4 Е и очень довольна покупкой, работает отлично, пока без проблем да и цена приемлемая. Отдельное спасибо продавцу Сергею за консультацию и подарок. Сергей прекрасный продавец, очень внимательный и с удовольствием выслушает и порекомендует по выбору данного товара. Товар был отправлен вовремя и с бесплатной доставкой. Всем рекомендую данный магазин, доверие и забота 100 %
Відповідь представника «БТ-Сервіс»
Спасибо за Ваш выбор и оставленный отзыв.
samanna8 рекомендує цей магазин
7 жовтня 2020

Купив: Кулер для води

Відповідь представника «БТ-Сервіс»
Спасибо за вашу оценку работы компании.
Maria-Bondar рекомендує цей магазин
23 липня 2020

Купив: Моноблок Neoclima Mobile NSU-09AMB

Купила родителям на дачу в подарок передвижной кондиционер Neoclima. Сотрудник магазина по телефону помог выбрать подходящую модель, за что отдельная благодарность. Курьерской доставкой привезли на следующий день после заказа.
Відповідь представника «БТ-Сервіс»
Спасибо за Ваш отзыв и выбор компании БТ-Сервис.
Тарас Петренко рекомендує цей магазин
22 липня 2020

Купив: Neoclima Therminator 3.0 NS/NU - 09ahx

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Останні два тижні стало дуже спекотно. Вирішили встановити кондиціонер. Вибрали на Хотлайне магазин БТСервис. Зачепила знижка і безкоштовна доставка. Кондиціонер Neoclima Therminator 3.0 NS/NU - 09ahx хороший, все працює як треба.
Відповідь представника «БТ-Сервіс»
Шановний Тарас, Дякуємо за ваш відгук і вибір компанії БТ-Сервіс.
НадіяВасилівна рекомендує цей магазин
21 липня 2020

Купив: Спліт-система Midea Forest DC AF-12N1C2-I/AF-12N1C2-O, Замовлення №БТ015227

Покупкою і сервісом задоволена максимально. В четвер замовила кондиціонер і вже в п'ятницю він був у мене. В понеділок приїхав майстер і все встановив, а саме головне прибрав за собою абсолютно все сміття. Рекомендую цей магазин всім.