Иван рекомендує цей магазин
31 серпня 2023

Купив: СВЧ печь Gorenje MO20A4X, Замовлення №100721

Широкий асортимент продукції. Консультанти гарно надають інформацію, комунікабельні і не нав'язливі
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Добрий день, Иван! Дякуємо Вам за відгук та вибір нашого магазину. Будемо раді й надалі бачити Вас серед наших постійних клієнтів! З повагою, колектив компанії Tehnos.
Руслан рекомендує цей магазин
28 серпня 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Indesit LI8S1EW, Замовлення №100720

Чудовий магазин,велика кількість асортименту.Консультація теж радує)
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Доброго дня, Руслан! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення! З повагою, колектив компанії Tehnos.
Олександр рекомендує цей магазин
25 серпня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 (DELTA2000-EU), Замовлення №100724

Щасливий, що обрав саме вас для своїх покупок
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Добрий день, Олександр! Дякуємо Вам за відгук та вибір нашого магазину. Будемо раді й надалі бачити Вас серед наших постійних клієнтів! З повагою, колектив компанії Tehnos.
Ігор Кошман рекомендує цей магазин
18 серпня 2023

Купив: Мікрохвильовка Samsung NQ50K3130BB, Замовлення №100531

Рекомендую цей магазин для всіх покупок
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Добрий день, Ігор! Дякуємо Вам за відгук та вибір нашого магазину. Будемо раді й надалі бачити Вас серед наших постійних клієнтів! З повагою, колектив компанії Tehnos.
Віталій Мирний рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №100545

Моя перша покупка в цьому магазині – чудовий досвід. Товар виглядає чудово, і він прибув раніше, ніж я очікував. Велике спасибі!
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Добрий день, Віталій! Дякуємо Вам за відгук та вибір нашого магазину. Будемо раді й надалі бачити Вас серед наших постійних клієнтів! З повагою, колектив компанії Tehnos.
Vlad_8970 не рекомендує цей магазин
31 липня 2023

Хотів купити: Dreame Bot L10 Ultra 38 922 грн В МАГАЗИН

Был сегодня по цене 29 тысяч, заказал, перезвонили сказали, что нет в наличии и поставили 39 тысяч, дороже чем старшую модель l10s ultra, не рекомендую.
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Добрый день, Vlad_8970! Да, вы правы, была такая цена. А еще бывает так, что товар продался и следующая цена ниже/выше. В момент заказа обновлялись остатки и цены. Просим простить за ситуацию.
Указана цена одна, по факту в два раза выше, при этом после запроса никто цену не поменял. Что за маркетинг
2 серпня 2023 Відповісти
Stahovna Stahovna рекомендує цей магазин
28 липня 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Samsung RB34T600FSA, Замовлення №100490

Ввiчливi менеджери,доставили вчасно,цiна вiдповiдае
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Добрий день, Тетяна! Дякуємо Вам за відгук та вибір нашого магазину. Будемо раді й надалі бачити Вас серед наших постійних клієнтів! З повагою, колектив компанії Tehnos.
Катерина рекомендує цей магазин
17 липня 2023

Купив: Сушильна машина LG V5R08DM, Замовлення №100315

Дуже часто користуюсь цим магазином . Подобається, що немає проблем з сервісом , чи спірними питаннями. Магазин завжди намагається вирішити все , щоб клієнт повернувся ще раз.
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Доброго дня, Катерина! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення! З повагою, колектив компанії Tehnos.
Тетяна рекомендує цей магазин
12 липня 2023

Купив: Посудомийна машина Bosch SPV2HKX39E, Замовлення №100319

Большой ассортимент, хороший интернет магазин- доставка товара быстрая, можно сделать стоимость товара меньше
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Здравствуйте, Тетяна! Благодарим Вас за покупку и добрые слова в адрес нашего магазина. Нам очень приятно, что Вы остались довольны нашей работой. Будем рады и в дальнейшем видеть Вас среди наших постоянных клиентов! С уважением, коллектив компании Tehnos.
Ярослав рекомендує цей магазин
4 липня 2023

Купив: Посудомийна машина Bosch SPV6ZMX23E, Замовлення №100265

Отличный магазин, информативные консультанты, доволен покупкой.
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Здравствуйте, Ярослав! Благодарим Вас за отзыв и выбор нашего магазина. Мы искренне надеемся, что приобретенный Вами продукт будет служить долго и в удовольствие! Будем рады и в дальнейшем видеть Вас среди наших постоянных клиентов! С уважением, коллектив компании Tehnos.