Kick0asis рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Геймпад Sony DualShock 4 V2 Jet Black (9870357), Замовлення №116839

Магазин вразив своєю швидкою доставкою та якісним обслуговуванням. Асортимент товарів широкий, ціни конкурентні. Замовлення зручно оформити, сайт інтуїтивно зрозумілий. Рекомендую!
Щедр0 рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512GB (889842651386), Замовлення №116456

Рекомендую!!! Хочу подякувати гарну роботу. Дуже задоволена і спілкуванням, і готовністю підтримувати зв'язок, і ціною. Сервіс можна сказати вразив у хорошому сенсі, буду рекомендувати знайомим так як неодноразово брала, продовжуватиму брати саме тут за гарну якість товару та приємне обслуговування.
AdaSuzuki рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Xbox Game Pass Ultimate (12 місяців), Замовлення №№ 116138

Підключення XBOX ULTIMATE на 12 місяців - пройшло успішно(Рекомендую)
Відповідь представника «UP2DATE.ua»
AdaSuzuki, дякуємо за відгук!
Бензема рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Sony PlayStation 5 Slim 1Tb + EA SPORTS FC 24 (російська версія), Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Slim 1TB, Замовлення №113850

Купую в магазині вже вдруге , як завжди все на висоті ,доставку замовив на наступний день , консоль приїхала запакована разом з грою, сервісом задоволенний, рекомендую всім знайомим та друзям , дякую за співпрацю )))
Відповідь представника «UP2DATE.ua»
Бензема, дякуємо за відгук!
Василий Тищенко рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition 1TB, Замовлення №85100

Раджу магазин, не перший раз купую ігрові приставки саме на цьому сайті, ніколи не було браку чи повернення. Дякую.
Відповідь представника «UP2DATE.ua»
Василь, дякуємо за відгук!
Serhii не рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Sony DualSense Cosmic Red, Замовлення №11135007

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не рекомендую даний магазин. Спочатку довго випрошував реквізити для оплати замовлення, потім підтвердження отримання оплати. Менеджер магазину не дуже старається вам допомогти. Номер накладної на надіслали -- сказали "шукати у додатку".
Відповідь представника «UP2DATE.ua»
Добрий день, Сергій, дякуємо Вам за відгук. Відписували Вам на е-мейл на рахунок даної ситуації, також, продублюємо тут. На жаль ви розмовляли зі стажером, на рахунок ТТН він надав не коректну інформацію, номер ТТН ми висилаємо в СМС відразу після комплектування замовлення, Вам була надіслана СМС з номером ТТН в день відправлення о 17:52. Приносимо щирі вибачення за ситуацію, що склалася, в рахунок вибачення ми Вам сплатили доставку Вашого замовлення Новою Поштою, також, на наступне замовлення за вашим номер телефона діє знижка 200грн фіксовано на будь-який товар
PALVAS рекомендує цей магазин
26 вересня 2023

Купив: Mario + Rabbids Kingdom Battle Gold Edition, Геймпад Sony DualSense Marvel's Spider-Man 2 Limited Edition (1000039361), Замовлення №107266

У магазині "UP2DATE.ua" купував вдруге, в перший раз замовляв у них чотири катриджі для "Nintendo Switch" , в загалі другим замовленням так само як і першим залишився задоволений, ціна одна з найкращих в Україні, товар доставили в обговорений термін, якість товару відповідає заявленому
Roman V рекомендує цей магазин
25 вересня 2023

Купив: The Last of Us Part I (PS5), The Last of Us Part II (PS4), Замовлення №107452

Покупал в данном магазине две игры на дисках для PlayStation. Заказал на сайте, мне позвонили, уточнили детали, отправили. Все пришло в целостности и сохранности, коробки запечатаны заводской упаковкой, поверхность дисков без изъянов. Цена на интересующие меня игры была ниже чем в других магазинах. Магазином доволен. Рекомендую.
Александр Joker рекомендує цей магазин
12 вересня 2023

Купив: Microsoft Xbox One | Xbox Series Wireless Controller Elite Series 2 (Black) (FST-00003), Замовлення №#107085

Купую другий раз і другий раз задоволений! Товар новий, пломбований, відправили швидко, запропонували свого кур'єра щоб я не пеплачував на новій пошті та мені було зручніше поштою(увага до клієнтів дуже важлива),отримав на наступний день. Дякую за геймпад!)
Александр Марюхин не рекомендує цей магазин
1 серпня 2023

Хотів купити: Геймпад Sony DualSense Nova Pink (9728795)

Замовив у даному магазині товар, на сайті було вказано що товар в наявності, а консультант сказав що його немає, та запропонував інший. Очевидний, недобросовісний спосіб заманити і витратити час клієнтів.
Відповідь представника «UP2DATE.ua»
Добрий день, Олександр, дякуємо за Ваш відгук, але ваша теорія не зовсім вірна, дійсно на вчора джойстик в такому кольорі закінчився, просимо вибачення за дану ситуацію, на жаль наявність сайт-склад синхронізується протягом 1-2 годин. Також хочу проінформувати Вас, що сьогодні товар з'явився в наявності і доступний до відвантаження. Ще раз просимо вибачення за незручності.