Vashkiv Alexandr рекомендує цей магазин

Не сподобалося: сервісна підтримка

Driven рекомендує цей магазин
19 листопада 2022

Купив: Газова плитка, Замовлення №2000003422

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

Замовлення прийшло вчасно, запаковано гарно. Сайт не дуже зручний, але підтримка в вайбері відповідає, хоча і повільно. Днів 5 нічого не відбувалось, потім прийшов лист із трек номером.
danebola рекомендує цей магазин
3 листопада 2022

Купив: MPM product MPE-08/T, Замовлення №2000003305

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Замовлення доставлено в домовлений термін (9 календарних днів з 10 робочих заявлених). Наявність товару була актуальною, ціна також. Ціни в багатьох випадках одні з найнижчих. В кабінеті покупця замало інформації щодо статусу замовлення.
New way рекомендує цей магазин
19 жовтня 2022

Купив: Дискова пилка Makita HS7601

Замовляв дискову пилку. Все пройшло якнайкраще, від замовлення до отримання товару. Ціна подекуди у два рази нижча, ніж в інших магазинах. Інструмент просто супер, магазином цілком задоволений. Дякую за роботу!
Sgmaybe рекомендує цей магазин
16 жовтня 2022

Купив: Навушники TWS Samsung Galaxy Buds Live Black (SM-R180NZKA), Замовлення №2000002969

Придбав навушники в eurobuy. ua. Доставка дійсно 10 робочих днів. Календарних 2 тижні. Оплата в євро. Доставка Новою поштою. Але ціна вийшла в 1.5 рази дешевша порівняно з іншими магазинами. По всіх параметрах - оригінал. Єдиний мінус-в назві пише Black, на сайті фото білих. І білі прийшли. Для мене не критично.
Galaxy Chess не рекомендує цей магазин
3 жовтня 2022

Хотів купити: Портативна колонка JBL Horizon 2

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Сайт даного магазину не працює коректно, не можна оформити своє замовлення, на телефони, вказані на сайті або зайнято, або ніхто не відповідає, не бачу більше сенсу витрачати свій час, хоча раніше був достойний інтернет-магазин
Fargjon не рекомендує цей магазин
3 жовтня 2022

Хотів купити: Чаййник

Сайт не работает. Телефон не отвечает. Зачем тогда выставлять его?
Pavlo Radykop не рекомендує цей магазин
25 вересня 2022

Хотів купити: Кавомолка Bosch TSM 6A014R

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

Самый отвратительный и не доработанный сайт! Пол часа мучался над заказом и безрезультатно. Не работает!!!
Відповідь представника «eurobuy.ua»
Доброго дня Pavlo Radykop! Прошу конкретно поінформувати в чому була проблема при оформленні замовлення та повідомити працівників СallCenter. Якщо це з нашої вини ми невідкладно вживемо заходів щодо усунення. З повагою Колектив інтернет магазину
Solja рекомендує цей магазин
24 вересня 2022

Купив: Фен-щітка Esperanza Nefertiti EBL001K, Замовлення №2000002535

Замовила товар 10.09 і вже через 7 днів посилка прибула на відділення Нової пошти. Дякую магазину за класний європейський сервіс і приємні ціни. Замовила декілька товарів, і всі вони суттєво дешевші , ніж в інших магазинах. Для чого переплачувати... Буду замовляти ще і всім рекомендую!
Eugene не рекомендує цей магазин
14 вересня 2022

Хотів купити: Cooler Master Підставка для охолодження Cooler Master NotePal U3 (R9-NBC-U3PK-GP )

Товара нет в наличии