Білокрила Наталя рекомендує цей магазин
8 листопада 2020

Купив: Bosch WTR85V10BY, Замовлення №11838

Рекомендую цей інтернет-магазин, приємний продавець, дуже задоволена товаром)
Вася Пупкин рекомендує цей магазин
7 листопада 2020

Купив: Стиральная машина Siemens WM16Y891EU

Вся процедура покупки прошла комфортно. Отдельное спасибо Богдану. МАГАЗИН РЕКОМЕНДУЮ!!!!
Эдуард Овчаренко рекомендує цей магазин
29 жовтня 2020

Купив: Духовка електрична Samsung NQ50J3530BS, Замовлення №11875

Сержіо не рекомендує цей магазин
5 серпня 2020

Хотів купити: Немає в наявності.

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

alexandrit не рекомендує цей магазин
24 червня 2020

Хотів купити: плита Electrolux EKC964900X, Замовлення №10771

Сподобалося: наявність

Сделал заказ через корзину. Прошло 2 дня никто не перезвонил, потом цена увеличилась. Цена на hotline и их сайте отличается.
Vitysiaa не рекомендує цей магазин
23 червня 2020

Купив: Пилосос безмішковий Electrolux EC41-ANIM

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Через хотлйн перейшла на магазин. Замовлення зробила через кошик. товару не виявилось, хоча на сайті все актуально! Не розумію, як в такий фінансово важкий час можна легковажно відноситись до бізнесу. Є покупці які хочуть купити товар.... товару немає. рейтинг самі собі псують. Я ж більше не ногою в цей магазин.
Алла Мироненко рекомендує цей магазин
17 червня 2020

Купив: Пылесос Dyson

Долго решалась заказывать или нет, так как прочитала плохие отзывы. Но рискнула. Неделю назад купила пылесос, заказала и через несколько дней привезли. Курьер минут 15 ждал пока мы его тестировали и задавали много вопросов, курьер нормально на все отреагировал, не нервничал. Цена на пылесос Dyson v 11 и сам пылесос отличные. Так что магазин рекомендую.
Серб Сербский не рекомендує цей магазин
4 червня 2020

Хотів купити: BOSCH SMV 26 MX 00 T

потребовали с самого начала предоплату, через пару дней сообщили что товара нет, могут предложить товар с витрины другого магазина. Вопрос для чего просили предоплату вообще?
Игорь не рекомендує цей магазин
25 травня 2020

Хотів купити: Whirlpool AKZM 8420 NB, Замовлення №10504

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент

В пятницу подтвердили наличие товара и цену указанную на сайте sanford.com.ua и на hotline.ua, самовывоз сказали что можно сделать во вторник. В понедельник позвонили и сказали что товара нет, сославшись на то что поставщик напутал, при этом на сайте техника весит уже в наличии с другой ценой. Не надежный продавец, не рекомендую!
grosulaleksandr не рекомендує цей магазин
17 березня 2020

Хотів купити: Мікрохвильовка з грилем Samsung MG23K3614AS, Замовлення №9866