16 травня 2013

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

Заказали 7 мая кондиционер, доставка и установка была 9 мая. Говорили, что установка займет 3 часа, сделали за 1,5 часа. Установили без проблем. Ребятам установщикам респект. Все в точно назначенное время и с предварительными звонками. Кондиционер работает, пока всё чётко)).
1 квітня 2013

Все на 5 балов - приехали точно в установленное время, быстро и качественно выполнили работу. + установка по акционной цене.
15 лютого 2013

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, видача товару на складі

Гість
А где вы потом заказали?
9 травня 2013 Відповісти
4 лютого 2013

17 січня 2013

Не сподобалося: видача товару на складі

Покупка відбулася швидко та без проблем. Просто подзвонила спитати, чи зможуть доставити зволожувач на наступний день максимум, відповіли, що можуть і день у день. Поки я оформлювала замовлення через інтернет, менеджер сам передзвонив спитати, чи буду я замовляти товар, бо машина відправляється, можуть доставити протягом кількох годин - дрібниця, але приємно.
17 січня 2013

Не сподобалося: асортимент, повернення товару

1 грудня 2012

Сподобалося: наявність, асортимент, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі

Менеджер хамоват, но товар по Киеву привезли за 40 минут.
27 листопада 2012

ygg не рекомендує цей магазин
25 вересня 2012

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, асортимент, повернення товару

Відповідь представника «ukrclimat.net»
Вы противоречите сами себе . Сначала вы пишите "Після -надцятого дзвінка майстри таки з'явились і мовчки виправили недоліки" , а потом "Закінчилась історія викликом іншої бригади, яка без проблем змогла підключити всі 3 кондиціонери без потреби перекладати комунікації. " - вы определитесь у кого вы покупали кондиционеры , кто проводил первый этап установки , а кто второй этап установки. Если вы действительно покупали у нас кондиционеры с монтажом напишите нам дату покупки , и мы выясним по какой причине такое могло случится .
Кондиціонери було придбано 22.05.2012. Якщо ви не можете уважно прочитати текст вище - по пунктах: 1) доставка кондиціонерів і прокладання магістралей були виконані "укркліматом", 2) прокладка живлення - електриком, згідно інструкцій майстрів "укрклімату" ("укрклімат" послуги прокладання живлення не надав). 3) кінцеве підключення - третьою компанією, оскільки "укрклімат" вже встиг нахалтурити протягом етапів (1) і (2).
27 вересня 2012 Відповісти
Андрей Вязовский не рекомендує цей магазин
12 липня 2012