Бажаю успіхів рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: Oral-B IO Ultimate Clean Black 4 шт , Замовлення №121496

Доброго дня! Бажаю усім здоров'я! Зробив замовлення 31.10.23 , передзвонив оператор, підказали, як зручніше зробити оплату. Одразу оплатив щітки і доставку. Забрав замовлення 9.11 зранку! Все сподобалося. Дякую магазину.
Відповідь представника «Зубні щітки»
Добрий день! Нам дуже приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом. Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку нашого магазину. Чекаємо на нову зустріч!
petro.p рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Душова система Invena Patras AU31Z04, Замовлення №121262

Замовляв товаор зі складу у Польщі - ціна краща ніж в Україні. Товар прийшов у поштомат за 9 днів (заявлено 10-14)
Відповідь представника «Зубні щітки»
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Ваша позитивна оцінка спонукає нас на максимальну відданість нашим покупцям. Ми дуже раді, що змогли вам допомогти. Чекаємо на нову зустріч!
Алексей Григоров рекомендує цей магазин
29 жовтня 2023

Купив: Іригатор Philips Sonicare Cordless Power Flosser 3000 HX3806/31, Замовлення №120035

Відповідь представника «Зубні щітки»
Добрий день, Олексій! Дякуємо Вам, що обрали наш магазин та знайшли час залишити відгук. Будемо раді новим замовленням!
Tokolist рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Іригатор Oral-B D501 PRO 2 Black, Замовлення №120914

Відповідь представника «Зубні щітки»
Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку нашого магазину. Будемо раді новим замовленням!
Ольга рекомендує цей магазин
22 жовтня 2023

Купив: Насадки Oral-B EB20RB Precision Clean CleanMaximiser (16 шт.) на зубну щітку, Замовлення №120943

Покупаю не первый раз в этом магазине. Самые низкие цены на насадки для зубной щетки. Беру сразу много, чтоб цена была выгодной. Быстрая доставка по Украине Новой почтой. Рекомендую
Відповідь представника «Зубні щітки»
Добрий день, Ольга! Нам дуже приємно, що Ви задоволені покупкою в нашому магазині. Ми завжди раді допомогти нашим покупцям. Чекаємо на нову зустріч!
Ievgenii Ananiev рекомендує цей магазин
19 жовтня 2023

Купив: Насадка для електричної зубної щітки Oral-B EB20CH Precision Pure Clean 4 шт, Замовлення №120239

Дуже крутий магазин, в якому найдешевша ціна на щітки, обов?язково рекомендую його!!! И ще, дякую за швидку доставку
Відповідь представника «Зубні щітки»
Добрий день, Євгеній! Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку нашого магазина. Ми завжди раді бути Вам корисними та з нетерпінням чекаємо на ваше наступне звернення до нас!
Олександр Грицай рекомендує цей магазин
17 жовтня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh Black (PPLG-A01, PPLG000101), Замовлення №120433

Замовив - отримав. Все працює, все відразу пояснили, що чорного кольору немає і або чекати, або білий. Мені неважливо який колір, тому взяв білий. Все сподобалося. Дякую!
Відповідь представника «Зубні щітки»
Добрий день, Олександр! Дякуємо Вам за відгук та вибір нашого магазина. Ми завжди раді Вам допомогти у виборі товарів. Чекаємо на нову зустріч!
Lina Druzhynina рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: Змінні леза Philips OneBlade QP220/50 2 шт., Замовлення №120023

Дуже хороша комунікація менеджера, зручна оплата, товар цілий. По термінам теж отримала все вчасно
Відповідь представника «Зубні щітки»
Добрий день, Ліна! Нам дуже приємно, що ви залишились задоволені нашим сервісом та залишили відгук. Чекаємо Вас знову!
Іван Колесніков рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: Зубна щітка Oral Bi iO Series 8N White, Замовлення №120120

Магазином задоволений, товар отримав вчасно і належної якості
Відповідь представника «Зубні щітки»
Добрий день, Іван! Дякуємо що обрали наш магазин та залишили відгук. Ми раді, що Ви залишилися задоволені покупкою. Чекаємо Вас знову в нашому магазині!
Demy рекомендує цей магазин
9 жовтня 2023

Купив: Масажер для ніг Beurer FM 90, Замовлення №00016396

Задоволений! Масажер прийшов раніше ніж сказав менеджер. Ввічливий менеджер, гарний і якісний товар, ціни супер!!!
Відповідь представника «Зубні щітки»
Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук про наш магазин та покупку. Ми завжди прагнемо надати якісні товари та оперативний сервіс для наших клієнтів, тому раді, що Ви залишилися задоволені. Чекаємо на нову зустріч!