Фел не рекомендує цей магазин
1 серпня 2021

Купив: чоловіча Kenzo Набор мужской L'Eau par Pour Homme (туалетная вода 100 мл + гель для душа 75 мл)

Товар некачественный, аромата нет, просто спирт тут же не остаётся и следа. Кода нет, коробка надорвана Менять не хотят. Написали мол без кода это так точно оригинал)))) и вообще мол будьте внимательны. Это второй заказ. Первый был нормальный а тут фальсификат ужасный.
Відповідь представника «PARFUMS»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук і звернення. Запах - справа тонка, а тому і більш індивідуальна, адже вступаючи у взаємодію з шкірою, запах змінюється. Один і той же парфум ніколи не пахне однаково. На кожній людині парфуми знаходять свій індивідуальний відтінок. Тому ми рекомендуємо завжди тестувати аромат перед його покупкою або дати «відпочити» аромату, особливо після його пересилання поштою. Вся продукція, яка представлена у нас на сайті, оригінальна! Її оригінальність можна легко перевірити за Батч-кодом на дні флакона
Так нет кода!!! А ваш магазин ответил, что раз кода нет - то точно оригинал! Что, письмо вам ваше же продублировать?! И запаха нет вообще. Я ж писал что уже пять полных распрыскиваний на рукав рубашки на тремпиле и чере две минуты (в прямом смысле ) вообще ничего! Вообще нет запаха....с такой то дозы. Это просто спирт! Заказ 281765. Я донесу до всех информацию, я сохраню и флакон и чек и переписку. Запах - дело тонкое, говорите... А комментарии - дело шумное.
3 серпня 2021 Відповісти
Представник магазину «PARFUMS»
Феліксе, на дні флакончику Батч-код: 9L02 (видно на фото, прикріпленому до відгуку), просто введіть його в будь-якому косметичному калькуляторові, на щастя їх достатньо і в багатьох додаються оновлення. Щодо запаху, на деякий час дайте парфуму відпочити, поставте в темне, прохолодне місце (не в холодильник) щоб він відстоявся, тому що після перевезення всі компоненти були збовтані, тому вам і може відчуватися запах спирту. А через декілька днів спробуйте ним скористатися, аромат відкриється, перевірено на практиці!
3 серпня 2021 Відповісти
Odessamebel рекомендує цей магазин
20 липня 2021

Купив: Духи.

Відповідь представника «PARFUMS»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук і звернення. Приносимо щирі вибачення за туш, Ви завжди можете написати нам номер свого замовлення в коментарях або зателефонувати на гарячу лінію і наші менеджери обов'язково допоможуть у вирішенні цього питання!) З приводу терміну придатності: Ви абсолютно праві, згідно з нормативом за стандартними правилами виріб (парфум / туалетну воду) прийнято вважати простроченим після закінчення 36 місяців з дати відкриття парфуму. Так як парфуми є герметично упакованим продуктом, при правильних умовах зберігання вони не втрачають своїх властивостей. З приводу тестерів: Так, тестери дійсно можна купити, хоча зазвичай на них написано «Tester. Not for sale », що дослівно перекладається як« Тестер. Не для продажу". Ці умови відносяться до юрисдикції країни-виробника. Правила можуть змінюватися, коли товар ввозять в іншу країну і обкладають митом, яку зазвичай декларують в доданих до вантажу документах. Так як тестери додаються до кожної партії безкоштовно, розрахунок їх вартості йде від тоннажу. Вартість тестерів - свого роду компенсація за витрати з перевезення від іноземного заводу до складу в країні-імпортері, яку встановлює дилер. Буває, що тестер коштує дорожче, ніж оригінальний парфум - це обумовлено закупівельною ціною: наприклад, парфуми в класичній упаковці може коштувати дешевше, ніж аналогічний тестер, в разі якщо партія тестерів була куплена пізніше. У більшості випадків тестер обходиться вигідніше. Сподіваємось на Ваше розуміння і бажаємо гарного дня!
LilyLily не рекомендує цей магазин
6 липня 2021

Купив: Zarkoperfume Cloud Collection No 2

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «PARFUMS»
Доброго дня, Lily! Нам дуже прикро, що сталась така ситуація з парфумом( Приносимо наші щирі вибачення за таку незручніть. Зовсім скоро наші менеджери зв'яжуться з Вами для вирішення цього питання. Сподіваємось на Ваше розуміння)
Заказ №402822
6 липня 2021 Відповісти
Olya Moon не рекомендує цей магазин
18 червня 2021

Купив: фарба для волосся ECHOSLINE Крем-краска для волос Echos Color 8.11 светлый блонд насыщенно-пепельный 100 мл, фарба для волосся ECHOSLINE Крем-краска для волос Echos Color 7.01 пепельный натуральный русый 100 мл, Замовлення №172246

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «PARFUMS»
Ольго, нам дійсно шкода, що у вас склалася така думка про роботу нашого магазину! Щодо вашого запиту: фарба, яку Ви отримали не протермінована, Ви можете самостійно в цьому переконатися, поглянувши на термін виробництва, вказаний на упаковці. Позначається він літерою "Р" - product date, наприклад, Р.02/21. Сподіваємося на ваше розуміння і бажаємо гарного дня!)
Александр Решетько не рекомендує цей магазин
31 травня 2021

Купив: Одеколон Bogart 90ml., Замовлення №082848

Сподобалося: замовлення через корзину, відвантаження товару

29.05 купил у них одеколон Bogart 90ml. с ужасным запахом(пользуюсь этим одеколоном более 20 лет и аромат его знаю),позвонил в магазин по поводу возврата или обмена,мне ответили что помочь ничем не могут так как я им воспользовался один раз,а скажите мне как я мог узнать запах купленного одеколона не попробовав его? Никому не рекомендую магазин Parfums.ua!!!
Відповідь представника «PARFUMS»
Доброго дня, Олександре! Нам дуже шкода, що у Вас залишилось таке неприємне враження про покупку. Так, дійсно, товар не може бути повернений, якщо хоча б один раз був у використанні. Ці умови прописані на сайті в "Умови повернення товару": https://parfums.ua/ua/static/usloviya-vozvrata-tovara#additional_info Відмінність в ароматах може бути спричинена зміною формули парфуму у самого виробника, на що ми ніяк не можемо повпливати(
Yana yanova не рекомендує цей магазин
4 травня 2021

Купив: Жидкая помада, Замовлення №371541

Сподобалося: замовлення через корзину

Відповідь представника «PARFUMS»
Нам очень жаль, что произошла такая ситуация. Перед отправкой товар всегда проверяется нашими сотрудниками на сроки годности, но, к сожалению, подвел человеческий фактор. Информацию по заказу мы передали на наш склад, впредь будем более внимательно проверять сроки. Приносим свои извинения! В ближайшее время с вами свяжется наш менеджер для оформления возврата товара. Спасибо большое за обратную связь.
Спасибо,но связываться со мной больше не надо. Товар не может подлежать возрату,так как он утилизирован ,я сделала это за вас. Не хватало,чтоб вы ещё кому-то отправили этот товар ,а судя по отзывам ,это вполне возможно. Отзыв был написан ,как предупреждение для других покупателей.
5 травня 2021 Відповісти
MityaKlima не рекомендує цей магазин
3 травня 2021

Купив: Osis+ Whipped Wax Wachs Soufle

Сподобалося: оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Відповідь представника «PARFUMS»
К сожалению, производители не всегда предусматривают наличие дополнительной защиты на некоторых товарах. Но это не означает, что продукция неоригинальна или некачественна, просто производитель решил отказаться от дополнительной защитной фольги/коробки. На качество и свойства товара данный фактор никак не влияет ?
Представник магазину «PARFUMS»
К сожалению, производители не всегда предусматривают наличие дополнительной защиты на некоторых товарах. Но это не означает, что продукция неоригинальна или некачественна, просто производитель решил отказаться от дополнительной защитной фольги/коробки. На качество и свойства товара данный фактор никак не влияет ❤
5 травня 2021 Відповісти
Я ж не писал, что фольга повлияла на то, что содержимое баночек ненадлежащего качества. Я написал, что помимо того, что товаром пользоваться не возможно(выглядит так что способ хранения был нарушен), еще и упаковка отличается.
14 травня 2021 Відповісти
Anatoliy Borisov не рекомендує цей магазин
16 квітня 2021

Купив: My Perfumes Dark Oud, Замовлення №482849

Владимир не рекомендує цей магазин
13 квітня 2021

Купив: Paco Rabanne Paco Rabanne Black XS Excess 2018

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «PARFUMS»
Добрый день, Владимир. Спасибо за обращение. Пожалуйста укажите номер вашего заказа, что бы мы могли решить данную проблему.
Заказ №086807 но увы,я не думаю что можно будет уже как-то решить данную проблему,так как вода была уже в использовании!
14 квітня 2021 Відповісти
SIUZANNA рекомендує цей магазин
25 березня 2021

Купив: Moroccaoil кондеціонер та маска, Kerastase кондеціонер, Замовлення №527126

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Прийшло все швидко та в гарному презентабельному стані, провіряла по штрих кодам на оригінальність, виявився оригінал.
Відповідь представника «PARFUMS»
Дякуємо велике за ваш вибір і за замовлення :)