Nikolaj Zhurbenko рекомендує цей магазин
7 вересня 2023

Купив: Mobileplanet, Замовлення №88605

Дуже гарне обслуговування та найнижча ціна на ринку
Mike Silakov рекомендує цей магазин
7 вересня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Deep Purple (MQ9X3), Смарт-годинник Apple Watch Series 8 GPS 45mm Midnight Aluminum Case w. Midnight Sport Band (MNP13), Замовлення №88052

Всё прошло гладко, товар реально был дешевле, чем во многих магазинах, не прям очень, но всё равно приятно. По качеству оформления покупки, доставки, всё хорошо и без нареканий. Вопросы, которые возникали (типа длина ремешка, отличие в некоторых моделях, цвет), решали быстро по вайберу. Спасибо магазину!
Lexa Litnyev рекомендує цей магазин
4 вересня 2023

Купив: Acer Nitro 5 AN517-42 (NH.QG4EP.00H), Ноутбук Acer Nitro 5 AN517-42 (NH.QG4EP.00H), Замовлення №Acer Nitro 5 AN517-42 (NH

Купил ейсер нитро 5 всё нормально. Сделал бронь товара на 1 неделю за 1000 гр. Чтоб пришёл товар в нужный мне день. 1000гр. Вошла в стоимость ноутбука. Менеджеры приветливые и проконсультирывали на всех этапах , даже была тех. Поддержка во время проверки товара.(что в их обязанности не входит). РЕКОМЕНДУЮ Магазин. Только 1 нюанс уточняйте у менеджеров есть ли товар в наличии.
Tim L. рекомендує цей магазин
4 вересня 2023

Купив: Навушники TWS Samsung Galaxy Buds2 Pro Bora Purple (SM-R510NLVA), Замовлення №88499

Замовив вдень у неділю, у понеділок вже товар прийшов. Гарантійний талон та чек на місці, рекомендую!
Олег Мурга не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
2 вересня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 256GB eSIM Deep Purple (MQ1D3), Замовлення №88313

Проблема вирішена
8 вересня 2023 Відповісти
Кирил Сарматов відповів на коментар Олег Мурга
яке вирішення?
22 жовтня 2023 Відповісти
Mogikanin рекомендує цей магазин
2 вересня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple (MQ1F3), Замовлення №Замовляв по телефону

Відповідь представника «Mobileplanet»
Дякуємо Вам за відгук!
kometa0707 рекомендує цей магазин
8 серпня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Deep Purple (MQ9X3), Замовлення №87533

Все понравилось, продавцы вежливые и грамотные, товар по приятным ценам, очень доволен, приду ещё раз!
Відповідь представника «Mobileplanet»
Спасибо Вам за отзыв!
Сергей Кудин не рекомендує цей магазин
6 серпня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 64GB Slim Box Green (MHDG3), Замовлення №87348

Під виглядом нового телефону прислали повністю запечатаний у плівочці, але активований з вичерпаною гарантією. Дівчина приємним голосом мені доводила, що Iphone 11 усі активовані і без офіційної гарантії, оскільки це застаріла модель. Але в іншому магазині я купив новий неактивований телефон .
Denys рекомендує цей магазин
4 серпня 2023

Купив: Dell Vostro 3525, Замовлення №87107

Придбав ноутбук, все відповідає заявленим характеристикам, ціна відповідна. Просив про спілкування в месенджері - написали, все обговорили, уточнили - відправили, все приїхало в обговорені терміни. Сам користувався послугами даного магазину вперше, мінусів знайдено не було
BreganD рекомендує цей магазин
19 липня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco F5 12/256GB Black, Замовлення №86017

Купив poco f5 ціна адекватна, позвонили швидко, відправили також, коробка запакована, що було важливо для мене, проблем с телефоном нема і сподіваюсь що не буде. Покупкою задоволений, роботою магазина також.