Артем рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Carbon Black + Wireless Adapter for Windows (1VA-00002), Замовлення №164128

Я в захваті від великого вибору та якості обслуговування у цьому магазині. Привітний персонал завжди готовий прийти на допомогу. З впевненістю рекомендую це місце друзям і родині!
Анна рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Портативна ігрова приставка Nintendo Switch OLED with Neon Blue and Neon Red Joy-Con (045496453442), Замовлення №164151

Знайшла цей магазин випадково і тепер буду їхнім постійним клієнтом! Величезний вибір, привітний персонал і висока якість обслуговування заслуговують на увагу. Рекомендую без вагань!
Валентин рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Навушники з мікрофоном ASTRO Gaming A40 Headset + MixAmp Pro TR (3AS4T-XOU9W-504), Замовлення №163971

Величезний вибір техніки та приємний персонал - ось що робить цей магазин особливим. Обслуговування на рівні, якісні товари і дружня атмосфера. Рекомендую з упевненістю!
Ненчик рекомендує цей магазин
24 квітня 2024

Купив: Портативна колонка JBL Go 3 Blue (JBLGO3BLU), Замовлення №164074

Доволі непогана колоночка за свої кошти,швидко доставили,надіюсь все буде добре)
Татьяна Мерешко рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Портативна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Slim 1TB Marvel’s Spider-Man 2 Bundle, Замовлення №164022

Щастя знати, що є таке місце, де можна отримати якісний товар і відмінне обслуговування. Дякую за вашу професійність!
Олександр Редька рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Carbon Black (XOA-0005, QAT-00001, QAT-00002, QAT-00007, QAT-0, Замовлення №163963

Великий вибір товарів, чудові ціни та допомога професійних консультантів роблять покупки легкими та приємними.
Кіра Головко рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Портативна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition 1TB, Замовлення №163984

Я завжди знаходжу тут все, що мені потрібно, а також отримую відмінний сервіс від уважних та професійних консультантів.
Людмила Данилюк рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Логічна гра Geekach Games Машина Тюринга (Turing Machine) (GKCH169tm), Замовлення №163824

Цей магазин є ідеальним місцем для тих, хто шукає якісну техніку за доступними цінами. Продавці дуже доброзичливі та ненав'язливі, що робить процес покупки легким та приємним.
Алина Галушко рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Портативна ігрова приставка Sony PlayStation 4 Slim (PS4 Slim) 500GB, Замовлення №163768

Швидко, якісно та надійно — саме так я можу описати ваш магазин! Дякую за відмінну покупку.
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо) Приємно чути=)
Марина Кукса рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: Портативна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition 1TB, Замовлення №163694

Високий рівень сервісу! Замовлення було доставлено оперативно і без проблем
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо за Ваш відгук! Завжди стараємось для клієнтів=)